Hochschule Fresenius Praha uzavřela partnerství s jazykovou školou Czech Prestige

Zadavatel: Hochschule Fresenius | 25.8.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Czech Prestige je jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky a zaměřuje se na výuku češtiny pro cizince, hlavně ty, kteří chtějí v Česku získat vysokoškolské vzdělání. Zajišťuje zejména přípravu zahraničních studentů ke studiu v České republice. Zaměřuje se na budoucí studenty humanitních, technických, ekonomických a lékařských oborů. Každé čtvrtletí je zakončeno zkouškou, úspěšní absolventi obdrží certifikát o ukončení studia.

Oproti čistě komerčním jazykovým školám je jazyková škola Czech Prestige zapsána v rejstříku škol a školských zařízení a její činnost řízená školským zákonem podléhá veřejnoprávní kontrole, kterou v tomto typu školy vykonává Česká školní inspekce.

Témata: Hochschule Fresenius

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika