Zpět do práce? S pomocí chůvy snadno!

Zadavatel: Janák Karel | 25.7.2022 | Kariéra, vzdělávání

V krizi se hodí každá koruna, tím spíše, že ceny v rámci spotřebitelského koše rostou každý měsíc o několik procent. Ale jak mohou rodiny s dětmi pomýšlet na návrat obou rodičů do práce, když se míst ve školkách v Praze a okolí nedostává? Jesle nebo školky nejsou jedinými možnostmi, mnohem efektivnější je zajištění chůvy. S paní na hlídání získá rodina možnost flexibility, která se u školních institucí nedostává, k tomu dítě vyrůstá ve svém známém prostředí a může získat nový pohled na svět.

Bez stresu a s maximální flexibilitou

Děti milují klid a známé prostředí. Tyto dva důvody také hrají roli ve stresových situacích, protože děti v ranních hodinách nechtějí vstávat nebo sledovat přesný čas na odchod do školky. V odpoledních hodinách zase nechtějí měnit náhle prostředí kvůli provozním hodinám nebo nutnosti být v určitý čas na jiném místě. S najatou paní na hlídání dětí je zajištěna flexibilita, protože je to chůva, která se přizpůsobuje režimu rodiny. Profesionální agentura je nadto schopná zajistit služby během víkendů, ve večerních hodinách nebo během nemoci dítěte.

V domácím prostředí

Radikální změny? Některé děti snášejí zvraty a stresové situace hůře, proto je vhodnější jim pro jejich správný psychomotorický vývoj umožnit klid v domácím prostředí. Chůva dochází do domácnosti, dítě je ve známém domácím prostředí a může spát ve vlastní postýlce, hrát si se svými hračkami a není stresováno změnami. Paní na hlídání je vždy dítěti k ruce, protože dbá nejen na jeho bezpečnost, ale též vývoj a správné hygienické nebo stravovací návyky. Den je protkán hrami, procházkami, ale samozřejmě též uklízením hraček nebo čtením, dítě tak může dosáhnout velkých pokroků ve velmi krátké době.

Jiný pohled na svět

Chůva supluje rodiče při péči o dítě, vždy je možné se domluvit na dalších službách, jako je úklid domácnosti v Praze. Další nezměrnou výhodou najmutí paní na hlídání je, že dítě je vystaveno novému pohledu na svět. Zkušená chůva navíc zvládá díky svým dlouholetým znalostem zabavit dítko v dešti i v době nemoci, k tomu ovládá velké množství her a kreativní zábavy, což obohatí dětský svět o obrovskou dávku nových zážitků.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon pressweb.cz_agslunecnice_01.jpg57.18 KB

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.