Regionální vydavatelství slaví 10 let

K desátým narozeninám vychází Regionální křížovky
Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 25.6.2024
Regionální vydavatelství

V letošním roce slaví kulaté narozeniny společnost Regionální vydavatelství. Již deset let je profesionálním partnerem a dodavatelem měst, obcí i městských částí v oblasti radničních zpravodajů, které zároveň často inzertně zastupuje. Dnes tak patří k nejvýznamnějším vydavatelským domům v Česku se zaměřením na lokální a regionální zpravodaje.  

10 let v číslech

„Za 10 let jsme spolupracovali s cca 6000 klienty, otiskli jsme ve vydávaných titulech přes 50 tisíc inzerátů. Vydali jsme více než 120  milionů výtisků novin a časopisů. Realizovali jsme cca 2000 vydání. Účetním pak prošlo rukama bez mála 50 tisíc faktur,“ shrnuje deset let v číslech náčelník společnosti Jan Ondruš.

Dnes téměř v každé druhé domácnosti

Aktuálně oslovují tituly z Regionálního vydavatelství téměř polovinu domácností v ČR.  Cílení je široké, a to na domácnosti malých obcí, středních i velkých měst, bez specifického vzdělanostního a sociálního ohraničení a spíše na střední a vyšší věkovou kategorii.

„K desátým narozeninám jsme si nadělili Regionální křížovky, které jsou již dnes k dostání na stáncích“, dodává Ondruš. V Regionálních křížovkách jsou uvedeny především zajímavosti z regionů Česka, což může být zajímavý námět nejen na letní rodinné výlety. K dostání u prodejců sítě Mediaprint & Kapa Pressegrosso.

Vydavatelství jako sociální firma

Během uvedeného období se podařilo firmu nastartovat a konsolidovat jako podnik se sociálním zaměřením zaměstnávající zdravotně handicapované na různých pozicích, a to od úklidu až po manažerské pozice. 

 

O Regionálním vydavatelství

Každý měsíc oslovuje 2 000 000 čtenářů s více než 50 regionálními tituly a je tak jedním z nejvýznamnějších vydavatelství v ČR se zaměřením na lokální a regionální zpravodaje. Do portfolia patří i vydávání vlastních Novin kraje, provozování stejnojmenného portálu  Novinykraje.cz a také volnočasového webu Fajnvylety.cz. V rámci vydavatelské činnosti připravuje také klientské časopisy nebo dílčí vydavatelské služby. Regionální vydavatelství zaměstnává zdravotně hendikepované, a je tak oficiální chráněnou dílnou. 

 

Témata: výročí, vydavatelství, regiony, křížovky, inzerce, zravodaj | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047