Spotřební materiál pro slévárny neželezných kovů

Sháníte spotřební materiál, doplňky a příslušenství pro slévárny a kovárny? Lpíte na vysoké kvalitě zpracování, nízkých pořizovacích nákladech a všestrannosti z pohledu nabízeného sortimentu?
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 25.6.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Potom se vaším dvorním dodavatelem a distributorem stane společnost BGE, respektive BIO-GEO-EKO, spol. s r.o.

Odborník na produkty pro slévárny a kovárny či jiné průmyslové oblasti tohoto typu. Primárním zaměřením jsou hlavně provozy neželezných kovů, výjimkou však není ani plnění požadavků náročnějších zákazníků.

Licí stroje a automatizované provozy

Společnost je také dodavatelem moderních a technologicky vyspělých zařízení. Jsou to především licí stroje či automatizované systémy. Firma BGE je obchodním zástupem pro Českou i Slovenskou republiky jde-li o značky GAUSS AUTOMAZIONE S.p.A. a ITALPRESSE INDUSTRIE S.p.A.

V této oblasti lze využívat hned několik služeb naráz.

  • Dodávka moderního stroje
  • Montáž, včetně patřičného proškolení
  • Servis prováděný přímo u zákazníka

Licí stroje a automatizované provozy jsou z tohoto pohledu pokryty do nejmenšího detailu. Máte-li zájem o jakékoliv zařízení tohoto typu, neváhejte vznést požadavek na odborné specialisty.

BGE a její působnost v oblasti ekologie

Aby toho nebylo úplně málo, působí společnost BIO-GEO-EKO, spol. s r.o. také ve sféře ekologické činnosti, kde se zaměřuje na dva odlišné segmenty.

  • Sanace kontaminovaných zemin
  • Čistota ovzduší

Očekávat lze hlavně profesionální poradenství spojené s návrhem konkrétního řešení šitého přímo na míru. Oblast ekologie je realizována na té nejvyšší úrovni a věnují se jí skuteční odborníci.

Obraťte se ve všech výše zmíněných sférách na letitého specialistu, který vám poskytne jen kvalifikované služby za bezkonkurenční ceny. Volte certifikovaného přeborníka na tyto obory.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.