Internetový obchod Vše pro farmu využívá služeb IT společnosti Unipex

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 25.5.2014 | Telekomunikace, IT

České Budějovice (Pressweb) - Internetovoý obchod s chovatelskými a jezdeckými potřebami Vše pro farmu, který provozuje společnost Kamír & Co. byl vytvořen a je spravován českobudějovickou IT firmou Unipex.

Kamír & Co. je dodavatelem vybavení pro zemědělce a chovatele. Společnost začínala na sklonu 90. let jako prodejce dojicí techniky. Protože zákazníci byli lační po kvalitních službách, firma neustále rozšiřovala své aktivity. Přibývalo kamenných poboček i sortimentu. K dojící technice se připojila nabídka dalšího zařízení pro chov hospodářských zvířat, přidružená výroba železného hrazení a manipulačních soustav nebo prodej jezdeckých potřeb a pomůcek pro drobné domácí chovatele.

Postupem času došlo k rozhodnutí pustit se internetového prodeje. Tvorba a správa e-shopu byla svěřena zkušenému dodavateli, firmě Unipex. Ta je zaměřena na vývoj software. Kromě toho se zabývá také tvorbou webových stránek nebo prodejem podnikových informačních systémů jako je Helios Orange.

Přes počáteční obavy, zda se velkochovatelé a zemědělci naučí nakupovat přes internet, zaznamenává E-shop Vše pro farmu kontinuálně meziroční nárůsty prodejů v řádech desítek procent. Stojí za tím nejen SEO strategie a PPC kampaně Unipexu, ale také skutečnost, že Kamír & Co. disponuje vlastními sklady a může tak dodávat zboží rychle a levně, neboť od dodavatelů nakupuje mimo sezonu a tedy za snížené marže. V neposlední řadě hraje roli fakt, že u Kamíra vždy upřednostňovali kvalitu před kvantitou a prodávají jen prověřené zboží, testované ve vlastních provozech. 

Díky internetovému řešení firmy Unipex je pak e-shop Vše pro farmu na internetu dobře vidět (obsazuje například přední místa v internetových vyhledavačích) a jeho infrastruktura běží bez výpadků. Kombinací všech zmíněných faktorů pak dochází ke kýženému efektu spokojeného, platícího a vracejícího se zákazníka.

Témata: internetový obchod, e-shop Vše pro farmu

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika