Uvažujete nad koupí bytu? Řešte to raději přes realitku!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.4.2018 | Reality, bydlení

Člověk by si řekl, že koupit byt není nic tak složitého. Stačí najít vhodný inzerát na internetu, domluvit si prohlídku a pak si v případě zájmu s majitelem plácnout. Jenže ono to ve skutečnosti takhle nefunguje, a pokud ano, pak možná v jednom případu z deseti. Kdo někdy kupoval byt, ten by nám dal jistě za pravdu, že se jedná o poměrně zdlouhavý proces, při kterém se toho může díky nevědomosti a nepozornosti kupujícího hodně pokazit. Jestliže zvažujete koupi bytu, řešte to raději přes realitní kancelář - ta v tom přeci jen umí chodit!

Proč se obrátit na realitní kancelář?

Zažádat o pomoc realitní kancelář v Praze, která má cenné roky zkušeností a ještě cennější praxi v oboru, rozhodně není žádná ostuda. Mnoho lidí zastává názor, že kdo se obrátí na realitku, ten sám nic nedokáže a je neschopný. Vůbec ne! Ba spíše naopak, kdo se nebojí zažádat o pomoc profesionály, ten je rozumný a nechce nic ponechat náhodě. Tak čeho se ještě bojíte?

Profesionální přístup a jednání v zájmu klienta

Realitní kancelář Happyhouserentals.com se na trhu s nemovitostmi pohybuje již od konce devadesátých let. Zpočátku se zaměřovala pouze na dlouhodobé pronájmy bytů a rodinných domů, během pár let se ale portfolio zkušeb citelně rozrostlo a společně s ním i spokojená klientela. Realitní kancelář si zakládá na profesionálním, leč vřelém přístupu a především na snaze jednat vždy v zájmu klienta.

Pestrý výběr nemovitostí

Vzhledem k tomu, kolik let má za sebou realitní kancelář v Praze, kolik získala zkušeností a kolik má za zády spokojených klientů, vám v současné době může nabídnout více jak 13 000 nemovitostí, které jsou určené nejen k prodeji, ale i k pronájmu. Rozhodně tak je z čeho vybírat, realitka Happy House Rentals si proto věří v tom, co dělá a je přesvědčena, že dokáže uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667