Novinky v obchodě Zdravá výživa Hronov

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 25.4.2014 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Neváhejte po zimě s ozdravením svého jídelníčku. Internetový obchod Zdravá výživa Hronov si pro vás připravil mnoho zajímavých novinek, které rozhodně stojí za vyzkoušení. Zařaďte do svého režimu zdravější potraviny, které po zimě upevní vaši oslabenou obranyschopnost. Načerpejte novou energii právě ze zdravých potravin, které tento obchod nabízí.

Zajímavou novinkou pro jaro 2014 na poli zdravé výživy je v tomto e-shopu tzv. Křemelina od značky PureLife, což je přírodní oxid křemičitý. Jedná se o komplex mnoha minerálů důležitých pro správné fungování těla a mysli. Křemelina obsahuje například sodík, zinek, železo, měď, draslík nebo vápník. Všechny tyto látky jsou pro naše tělo doslova nepostradatelné.

Další zajímavou novinkou je 100% čistý vitamín C, kterého má mnoho lidí ve stravě nedostatek. Abyste doplnili vitamín C, konzumujte ovoce a zeleninu Tento přírodní doplněk je při deficitu rovněž skvělou volbou, jelikož neobsahuje žádná barviva, aromata, zahušťovadla ani umělá sladidla.

Témata: zdravá výživa | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854