Akce v e-shopu Provázková záclona

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 25.4.2014 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Nakupujte provázkové záclony výhodněji. Internetový obchod www.provazkova-zaclona.cz si pro své zákazníky připravil zajímavé akce. Jedná se o nový e-shop, v jehož nabídce najdete právě záclony z provázků a další užitečné doplňky k tomuto bytovému textilu.

Ke každé objednávce, která bude alespoň v hodnotě 49 Kč obdržíte prací sáček zdarma. Ten je užitečným pomocníkem při praní záclon z provázků. Záclony totiž můžete prát v pračce, ale právě v tomto speciálním sáčku. Jinak to není možné, jelikož by hrozilo, že se vám záclona poškodí. Neperte už své záclony v ruce, když můžete využít tohoto užitečného pomocníka.

Moderní provázková záclona perfektně doplní váš interiér. Kromě ní si můžete díky tomuto e-shopu koupit i tašku na pro svůj notebook - pokud nějaký vlastníte. Jestliže si totiž objednáte v internetovém obchodě s provázkovými záclonami, získáte slevu ve výši 100 Kč na nákup v partnerském obchodě brasnynanotebooky.cz. A této akce se rozhodně vyplatí využít. Slevu rovněž můžete někomu darovat, pokud víte, že ji sami nevyužijete.

Témata: e-shopy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854