Hravé paravány pro školky a školy

Zadavatel: Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz | 25.3.2015 | Reality, bydlení
textilní paravany

Doubravice nad Svitavou (Pressweb) - Při hledání odpovědi na otázku jak elegantně rozčlenit prostor určený zejména dětem vám nabízíme na zvážení využít textilní paravány z nabídky e-obchodu www.pontte.cz. Již nyní jsou oblíbenou součástí inventářů škol a školek tam, kde se je rozhodli vyzkoušet. Paravány umožňují dovybavit interiér o veselý a hravý prvek, který zcela odpovídá charakteru budov určených dětem,a to s vynaložením minimálních nákladů.

Kouzlo paravánů spočívá v rychlém a snadném použití a ve vysoké užitkové hodnotě. S jejich využitím se snadno provede rozčlenění prostoru na menší části. Dobře poslouží k zakrytí nežádoucího pohledu nebo odstínění hluku z požadovaného směru. Využití na výstavní plochu pro díla žáků je jednou z mnoha dalších možností.

Originalita paravánů z naší nabídky spočívá v široké škále živých barev a v atraktivním provedení, které tvoří nečekaný tvar. Paravány mají kostru z pevné desky potažené kvalitním textilním potahem a jsou opatřené kovovými nohami. Pod textilní potahem je 5 mm silná pěna, která umožňuje využívat paraván pro přišpendlení papírů a lehčích předmětů. Celková tloušťka pravánu je 22 mm, rozměry jsou odstupňované podle nejčastějších požadavků.

Kromě paravánů je možné doplnit školky a školy o příbuzné prvky - vitríny s dětskými motivy, bezpečnostní zábradlí School s prvky zvyšujícími ochranu dětí a bránícími jejich vběhnutí do vozovky. Zábradlí a vitrány jsou vybaveny animacemi. Dále jsou k dispozici dětské lavičky z dubového dřeva, opět v jásavém barevném provedení a totemy, upozorňující na přítomnost dětí.

Pro další informace a nabídku navštivte specializovaný e-obchod www.pontte.cz kde najdete širokou nabídku vybavení pro obce, školy a firmy.

Témata: paravany, děti, venkovní vitríny školní vybavení

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz

Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Kontaktní osoba: Jiří Novotný
Provozovatel
service@pontte.cz
+420 774 423 560
Obrázek uživatele Na2Ty
Specializovaný prodejce - informační vitríny, dopravní zrcadla, vybavení pro obce a firmy - přístřešky a stojany na kola, autobusové zastávky, lavičky, patníky, sloupky, zábradlí a hrazení, velkoobjemové květináče, mříže na ochranu zeleně, prostředky na ochranu strojů a zařízení proti kolizi A-SAFE... vice ›
Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz
Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Česká republika
jiri.novotny@pontte.cz
Tel: +420 774 423 560