Pracovním úrazům se dá poměrně snadno předejít

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 23.2.2019 | Průmysl, energetika

Určitě se shodneme na tom, že žádný úraz není příjemný, ba spíše naopak. O to horší je to v případě, kdy k úrazu dojde v práci, což s sebou přináší nudné papírování a vyřizování nutných formalit. Přitom úrazům na pracovišti se dá poměrně snadno předejít. Jak? Inu třeba tak, že zaměstnanci budou dodržovat povinnost nošení pracovních oděvů a používání ochranných pomůcek.

Povinnost, kterou ne všichni bereme vážně

Povinnost nosit při práci odpovídající pracovní oděvy, případně používat určité pracovní pomůcky, je ve většině zaměstnání dána zákonem. Zaměstnanci jsou povinni toto nařízení dodržovat, nicméně se velmi často stává, že jej neberou příliš vážně – ba spíše naopak. Na mnoha pracovištích je tak často k vidění porušování této povinnosti, kdy zaměstnanci nenosí odpovídající oblečení, nepoužívají při práci ochranné pomůcky a berou svoji bezpečnost na lehkou váhu.

Buďte před úrazem o krok napřed

Nošení pracovních oděvů a povinnost používat při výkonu práce ochranné pracovní pomůcky se týká většiny lidí. Jejich používáním jsou o krok napřed před možným úrazem, který může v práci číhat na každém kroku. Často se úraz stane během vteřinky, jediné mrknutí oka a neštěstí může být na světě. Přitom stačí jediné: dodržování pracovních nařízení, které vám pomůže být o krok napřed a předejít možnému úrazu nebo riziku nebezpečí.

Kvalita je samozřejmostí

Aby vám oblečení, obuv nebo pracovní pomůcky mohly odvést tu nejlepší práci, je potřeba, aby byly kvalitní. Hledáte-li kvalitní pracovní oděvy, které jsou vyrobené z prvotřídních materiálů, navštivte e-shop rucedozadu.cz, který se zaměřuje na prodej pracovního sortimentu. V jeho nabídce najdete oblečení mnoha známých a ověřených značek, vyberete si z pestré nabídky ochranných pomůcek a ošizeni nebudete ani v nabídce obuvi.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667