Sobota večer a manželka nebo přítelkyně sledují romantický film

Zadavatel: Roman Ernst | 25.2.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Sobota večer a manželka nebo přítelkyně sledují romantický film, když dávají velmi důležitý fotbalový zápas? Do hospody, kde na plátně utkání promítají, se Vašim přátelům jít nechce? Není nic lehčího než si na počítači nebo notebooku pustit Váš vyvolený program! Na Spustit.cz si ze sportovních stanic můžete vybírat. V pohodlném oblečení se jen uvelebíte na posteli nebo na gauči a match může začít. S přáteli můžete prostřednictvím chatu komentovat nespravedlnost rozhodčího vůči Vašemu týmu, rozebírat výkony jednotlivých hráčů, nebo si zpestřit pauzu v zápase. Uvidíte, že tento komfort Vám bude i přítelkyně závidět. Příště se nebudete hádat o kanál v televizi, ale spíše o to, kdo bude ten večer mít k dispozici notebook.

Televize ale nemusí chybět jen v domácnostech, kde se dva lidé dohadují, jaký program poběží. Studenti bydlící na kolejích, kteří neměli to štěstí, že dostali televizi s sebou od rodičů, mají díky televizím online možnost sledovat své oblíbené pořady i mimo domov. Mohou se sejít na jednom pokoji, tipovat výsledky, společně se snažit rozluštit záhady, odhadovat údajné vrahy v detektivkách a tím posilovat vzájemné společenské vztahy. Uvidíte, že se brzy do toho malého pokojíku na koleji s kamarády nevejdete.

Nechcete sledovat monitor, ale jen si povídat s přáteli a k tomu mít v pozadí puštěnou hudbu? V rádiu došly baterky nebo je rozbité? Stačí jen překliknout na kategorii online rádia a problém je vyřešen. A už si můžete užívat večer, kde v pozadí hraje klidná a uklidňující melodie. Tím se jistě zavděčíte i své dívce, ještě když večer přikořeníte zapálenými vonnými svíčkami.

Každý student musí mít všeobecný rozhled, který se bez sledování zpráv a politických debat těžko získá. Na Čt24 můžete zprávy sledovat klidně 24 hodin denně. Televize online se hodí i na dlouhé cesty vlakem na koleje nebo naopak zpátky domů. Aby Vám neutekly důležité informace, stačí mít po ruce sluchátka a na pár minut se ponořit do virtuálního světa zpráv. Ani dokumenty se nesmí zanedbávat. Váš pohled na svět zvířat se otočí o 180 stupňů, díky pohledu chytrých a vynalézavých režisérů a jejich kamer.  A když Vás i ty omrzí, můžete si pustit jinou stanici s akčním filmem. Americké střílečky Vám zrychlí tep a cesta uběhne mnohem rychleji.

Na své si přijdou i ti, kteří si potřebují zlepšit slovní zásobu v anglickém jazyce. I úplní začátečníci se pár slov naučí na dětských anglických stanicích. Každý známe české dětské seriály a pohádky, kde postavičky ukazují jednotlivé předměty a desetkrát nám zopakují, co to v ruce mají. V Anglii je to velmi podobné, to slovíčko si určitě zapamatujete.

Témata: televize, Česká televize, online rádia | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika