Využívejte dešťovou vodu s dotací

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2020 | Služby

Ve světě je stále populárnější využívání takzvaných ekologických zdrojů energií a surovin. Nejznámější nástupci jsou například oblíbené solární panely, které jsou schopné vyrábět dostatek energie pro ohřev vody a menší elektrické výdaje domu. Jenže přemýšleli jste někdy na tím, jak uskladnit a využít dešťovou vodu? Překvapí vás to, ale celé je to mnohem snadnější než kdy dřív.

Nádrže na dešťovou vodu a jejich specifika

Nádrže na dešťovou vodu jsou vyráběné ze specializovaného tvrzeného plastu. Stejně tak jsou vyráběny i jejich doplňky a mnohdy jsou tvořené takzvaným „obkroužením“, neboli speciální možností výroby, díky níž je výsledný produkt tvořen z jediného kusu materiálu a neobsahuje tak zranitelné spoje. Najít správný sortiment nádrží i jejich vybavení není tak jednoduché a na českém trhu existuje jen několik internetových obchodů jako destovky.cz, které zabezpečují tento sortiment včetně spousty dalších výhod.

Nádrže na vodu vás určitě překvapí jednoduchou montáží, kdy je lze vkládat do vyhloubených děr jež jsou pouze vysypané štěrkem. Není tak potřeba podklad betonovat či tvořit jakýkoliv jiný stabilní povrch. Stejně tak společnosti i pomohou s dovozem a montáží za dohledu profesionálů.

Dotace na dešťovou vodu dokáží ušetřit

Některé internetové obchody nabízejí také možnost vyřízení dotace na dešťovou vodu, která se může při stavbě i menšího vsakovacího systému odrazit jako opravdu vysoká úspora. Standardním jednáním přitom je úplné zastoupení klienta společností. Vy jako nakupující zákazník tak zůstáváte pouze v součinnosti s firmou, která od vás požaduje údaje o realizaci. Odborné návrhy, náčrty, a dokonce i projekční plán v rámci ceny vyřizuje přímo společnost. Fakt, že se o řízení dotace starají profesionálové z oboru se odráží ve vysoké úspěšnosti poskytnutí dotace, které přesahuje pětadevadesát procent.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667