4 důvody proč věřit správě nemovitostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je specifická služba, kterou nabízejí některé větší realitní kanceláře. I přes spoustu novel a zpřísnění dohledu na realitními společnostmi ale spousta potencionálních zákazníků trpí zbytečným strachem o svůj majetek. Představme si 4 pádné důvody, proč by správa nemovitostí mohla být i pro vás.

Ověřené společnosti s odborností

Každým rokem se zpřísňují pravidla pro provozování realitních služeb a také rok 2020 je toho jasným důkazem. Společnost se zaměřením na realitní trh musí již několik let zastřešovat fyzická či právní osoba se způsobilým vzděláním či vyškolením. Společnosti jako happyhouse-sprava.cz a jim podobné jsou na trhu celou řadu let a v jejich služby se můžeme spolehnout.

Správa domů, bytů i činžovních domů

Nemusíte se bát optat v případě vlastnictví jakékoliv nemovitosti. Realitní společnosti i klienti totiž dobře chápou, že každá nemovitost potřebuje adekvátní péči pro svojí existenci. Správa činžovních domů je například přizpůsobená pro jeden typ klientely, zatím co správa domů pro naprosto odlišný.

Spolehlivé právní zastoupení

Ať už prodáváte, kupujeme anebo jakkoliv jinak nakládáte se svojí nemovitostí, tak si dobře dávejte pozor na detaily. Profesionálové ze špatné strany kolektivu totiž umí velice dobře překrucovat malá slůvka. Mít tak po boku zkušeného odborníka, který dobře zná veškeré obchodní pochody se může vyplatit a ušetřit vám spoustu starostí i peněz.

Pevně stanovená omezení

Další velice podstatná věc. Jakmile svoji nemovitost vkládáte do rukou realitní kanceláře, tak se vzájemně zavazujete k plnění povinností a opatření na základě plné moci. Kancelář tak dostane přesně stanovené hranice jak moc a v jakém ohledu může s vaší nemovitostí nakládat. Nemusíte se tak bát, že se upíšete ďáblu a nad svojí nemovitostí víceméně ztratíte jakoukoliv moc.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667