Ultrazvukové čističky od A do Z

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2020 | Služby

Ultrazvukové čističky patří mezi nejmodernější způsoby šetrného čištění různorodých kovů od nečistot. Mohou být opravdu nepostradatelným pomocníkem na místech, kdy je potřeba maximální pečlivosti a detailu jako mohou být například zlatnictví. V čem ale spočívají a jak fungují?

Ultrazvukové čističky pro každého

Tímto nadpisem míníme především široký výběr ultrazvukových čističek a možností jaké jejich typy můžeme zakoupit. Na internetových obchodech jako ultrazvuk.eu můžeme najít čističky malých rozměrů pro domácí použití anebo do malých firem, ale rovněž zde najdeme mnohem větší a výkonnější čističky, které jsou naopak pro průmyslové využití ve větším měřítku. Cenová sféra i četnost užití je tak čistě na zákazníkovi a každý si přijde na své.

Co vše je potřeba?

V moment zakoupení ultrazvukové čističky máte veškeré technologické vybavení, které pro čištění potřebujete. Jediná věc, která je potřeba dokupovat je čistící emulze. Jedná se o tekutinu se speciálním složením přesně podle čištěného kovu, které zaručuje nejen to nejkvalitnější opracování a vyčištění, ale především je maximální prevencí naleptání a všeobecného poškození čištěného předmětu.

Jaká je funkce čističek?

Ultrazvukové čističky fungují naprosto jednoduše. Na rychlém a intuitivním ovládání si navolíte veškeré potřebné nastavení na základě manuálu či pokynů u čistící emulze. Nalejete potřebné množství čistící emulze do nerezové vany a poté vložíte předmět určený k čištění. Celková doba čištění může trvat od desítek minut až po celé hodiny, vždy záleží na velikosti objektu, a především na tom, jak moc je špína odolná. Většina běžně i výše odolných nečistot je pro ultrazvukové čističky běžně řešitelný problém. U těch opravdu „zažraných“ nečistot ale hrozí poškození čištěného předmětu, protože je struktura kovu už příliš narušená.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667