Nemáte kupce na svůj podíl? Výkupní společnost pomůže!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2019 | Reality, bydlení

Spoluvlastnictví je velmi specifickým typem vlastnictví. Jedná se o to, že nejste vlastníkem dané nemovitosti nebo pozemku, ale spoluvlastníkem společně s dalšími osobami. To znamená, že je ať už dům, byt, zahrada, louka nebo pole rozčleněno na několik podílů. Podíly mohou být stejně velké, menšinové nebo většinové. Ať už však vlastníte jakkoliv velký podíl, tedy i většinový, nemůžete rozhodovat bez souhlasu ostatních. Dostali jste se do situace, kdy Vám to takovýmto způsobem nevyhovuje a chcete za svůj podíl dostat peníze, nejlepším řešením je prodej.

Předkupní právo opět na scéně

Pokud stíháte sledovat alespoň částečně novely, které se týkají Občanského zákoníku, jistě Vám neunikl fakt, kterým je obnova předkupního práva platná od 1. ledna 2018. Co to pro Vás v reálu znamená? Nemůžete prodat svůj podíl, aniž byste ho nenabídli všem spoluvlastníkům. Máte-li od všech spoluvlastníků potvrzeno, že podíl nechtějí odkoupit, můžete se po hlavě pustit do prodeje. Pokud o podíl zájem projeví, máte kupce a nebudete se muset trápit tím, kdo Váš podíl koupí.

Když nemůžu najít kupce?

Pokud nastal ten problém, kdy spoluvlastníci odmítli a Vy jste se ať už svépomocí nebo prostřednictvím realitního makléře pustili do prodeje, možná jste narazili. Prodej podílu nemovitosti není snadný. Prodáváte podíl domu, bytu nebo například pozemku? Zájemci se nehrnou tak, jak jste předpokládali? Obraťte se na výkupní společnost, kterou najdete na webové stránce www.prodejpodilu.cz. Specializuje se na výkup podílu nemovitostí, ale i pozemků. Vykoupí Váš podíl bez toho, aby čekala na ideálního zájemce. Diskrétně a rychle zrealizuje celý prodej, připraví potřebné dokumenty a smlouvy, vyřídí vše na katastrálním úřadě a dalších potřebných institucích. Vyřeší případné problémy s věcnými břemeny, exekuce nebo zástavy. Peníze Vám vyplatí do 1 dne podle domluvy v hotovosti nebo na Váš bankovní účet. Stačí výkupní společnost kontaktovat a o zbytek bude postaráno.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667