Proč vsadit na výkup podílu nemovitosti?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.5.2019 | Reality, bydlení

Jste vlastníkem podílu jakékoliv nemovitosti? Došlo Vám, že to není tak úplně ideální forma vlastnictví, jak se mohlo na začátku zdát? Koupili jste si společně s dalšími rodinnými příslušníky byt, který jste začali pronajímat? Vlastníte s přáteli prázdninový dům? Zdědili jste se sestrou či bratrem chalupu? V těchto i dalších případech jste se stali spoluvlastníky a to znamená, že ani Vy, ani ostatní vlastníci nemohou o dané nemovitosti rozhodovat bez souhlasu ostatních. Zjistili jste, že Vám to takto nevyhovuje? Očekávali jste od spoluvlastnění více? Chcete svůj podíl prodat, ostatní nemají zájem o odkup Vašeho podílu? Vsaďte na výkup podílu nemovitostí.

Odkup podílu nezávisle na lokalitě nemovitosti

Vlastníte podíl na bytě, který se nachází na okraji města v ne zrovna vyhlášené lokalitě? Nebo domu, který je uprostřed ničeho, kde dávají lišky dobrou noc? Nemusíte zoufat. Pokud se rozhodnete spolupracovat s výkupní společností, jejíž webovou stránku s bližšími informacemi najdete na www.vykup-podilu.cz, lokalita není žádný problém. Výkup podílu nemovitostí je možno zrealizovat u jakkoliv velkého podílu – tedy i menšinového, po celé České republice, nehledě na velikost a oblíbenost lokality. I když je samozřejmě nutno počítat s tím, že i lokalita ovlivní samotnou cenu výkupu. Není to však jediný faktor, který ji ovlivní. V potaz se bere i velikost nemovitosti, její stav, ale i velikost podílu, kterým jste vlastníkem.

Kompletní servis je samozřejmostí

Nejspíš si říkáte, co musíte všechno udělat pro to, aby došlo k výkupu. Je to však prosté, stačí kontaktovat výkupní společnost prostřednictvím kontaktního formuláře na webové stránce, telefonicky nebo e-mailem. Tím Vaše práce končí. Pokud se dohodnete na výkupní ceně podílu, nebudete se muset dál o nic starat.  Kvalifikovaný tým vytvoří kupní smlouvu, zajistí veškeré formality a administrativní činnosti a vyřídí vše s úřady. Pokud Vás trápí exekuce, máte svůj podíl v zástavě, nebo je nějak jinak Váš podíl zatížen, zajistí jednání s bankou, věřiteli, zkrátka a jednoduše s tím, s kým bude potřeba. To vše samozřejmě ohleduplně a s maximální taktností.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667