Řešíte prodej podílu nemovitosti? Vsaďte na výkup!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.5.2019 | Reality, bydlení

Ať už jste se rozhodli pro prodej podílu nemovitosti jako je například byt, dům, chalupa nebo pozemku v podobě stavební parcely, vinice, ale i například orné půdy, může se stát, že celý proces prodeje nebere takové obrátky, jako byste si Vy představovali. I prodej nemovitosti může být problém a představovat určitá úskalí a co teprve prodej pouhého podílu.

Výkup podílu jako nejlepší možnost

Chcete rychle získat peníze za svůj podíl? Potřebujete dostat peníze na ruku? Je Váš podíl zatížen úvěrem, exekucí nebo věcný břemenem? Nevíte si s tím rady? Vlastníte podíl, který pro Vás představuje spíše zátěž než užitek a chcete se ho rychle zbavit? Řešíte prodej podílu, ostatní vlastníci neprojevili zájem a Vy už nemáte energii hledat vhodného kupce? Opověděli jste si alespoň jednou kladně? V tom případě je právě pro Vás výkup podílu nemovitosti nebo výkup podílu pozemku tou správnou variantou.

Profesionální servis jako něco navíc

Ať už klasický prodej, tak i výkup, představuje proces plný zařizování, papírování a právních úkonů. Po ty, kteří se v této tématice neorientují, to představuje obrovskou zátěž a celý proces to může značně protáhnout. Pokud se obrátíte na výkupní společnost, kterou naleznete na webové stránce www.vykup-podilu.cz, můžete počítat s plnohodnotným servisem, který zahrnuje právní poradenství, vyřízení veškerých formalit, komunikaci s úřady a příslušnými státními orgány a v neposlední řadě, pokud budete chtít i jednání s problémovými spoluvlastníky ostatních podílů. Pokud budete souhlasit, nebudete se muset absolutně o nic starat.

Co pro to udělat?

Stačí, když výkupní společnost kontaktujete. Zbytek nechte na nich. Těch možností, jak je kontaktovat je několik. Vyplňte kontaktní formulář na jejich webových stránkách www.vykup-podilu.cz, e-mailem na vykup-podilu@seznam.cz nebo telefonicky na +420 608 124 671.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667