Výkup podílu nemovitostí a pozemků zahrnuje plnohodnotný servis

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2019 | Reality, bydlení

Stali jste se na základě dědického nebo rozvodového řízení majitelem jakéhokoliv podílu nemovitosti nebo pozemku a počítali jste s finančním, nikoliv majetkovým vyrovnáním. Máte špatné vztahy s ostatními majiteli podílu a nejste schopni společně vycházet? Mysleli jste si, že Vám vlastnění podílu přinese řadu výhod, ale zatím to pro Vás znamená spíše řadu povinností, které přesahují Vaši hranici? Vsaďte na službu výkup podílu nemovitostí a výkup podílu pozemků. Zbavte se rychle svého břemene a získejte na ruku peníze.

Jakákoliv lokalita a typ podílu není problém

Ať už vlastníte podíl na orné půdě, stavebním pozemku, bytové jednotce, prázdninovém domě, chalupě nebo chatě, výkup podílu může klidně proběhnout.  Pokud se obrátíte na výkupní společnost, jejíž web se nachází pod URL adresou www.vykuppodilu.cz, vyřeší Vaši situaci, až už se daná nemovitost nebo pozemek nachází v centru města, na okraji nebo na vesnici, zkrátka kdekoliv napříč celou Českou republikou.

Peníze za podíl do 24 hodin

Rozdíl mezi výkupem a klasickým prodejem je hlavně v tom, že své peníze získáte do 24 hodin. Výkupní společnost Váš podíl odkoupí okamžitě, nečeká se na to, až projeví zájem potencionální kupec. Velikost finančního vyrovnání za odkup Vašeho podílu ovlivní v první řadě samotná velikost Vašeho podílu. Ať už máte podíl většinový, menšinový nebo stejně velký, jako mají ostatní vlastníci, nemusíte se obávat, že by to mělo výkupu zabránit. Dále se bere v potaz typ podílu, stav dané nemovitosti nebo pozemku, ale i velikost.  

Řešení exekucí, věcných břemen a zástav

Je Váš podíl zatížen jakýmkoliv typem úvěru a je Váš podíl v zástavě? Stal se předmětem exekuce? Je na něj uvaleno věcné břemeno i v takových případech je specializovaný tým pracovníků schopen Váš problém vyřešit a tak výkup dotáhnout do konce.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667