Prodej podílu nemovitosti snadno a rychle

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2019 | Reality, bydlení

Zdědili jste podíl jakékoliv nemovitosti a hodily by se Vám spíš peníze? Vlastníte již dlouho podíl, ze kterého nemáte tolik užitku, kolik jste možná očekávali? Potřebujete rychle získat peníze? Není nic snazšího, než svůj podíl prodat. Možná to zní jako nadsázka, protože ten, kdo už se o jeho prodej pokusil, možná narazil. My pro Vás však máme řešení.

Výkup podílu jako jedna z variant

Pokud nemají ostatní z vlastníků podílu daného bytu, domu, chalupy nebo například pozemku o odkoupení zájem, otevírají se Vám dveře, neboť pak ho můžete prodat komukoliv. V ten moment se Vám naskýtá možnost v podobě výkupu podílu nemovitostí. Výkup je určen pro všechny majitele podílů, kteří mají zájem o rychlý prodej bez zdlouhavého protahování.

Nečekejte na ideálního kupce

Prodej podílu formou výkupu zajišťuje náš tým tvořený kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří se pohybují v této oblasti již léta a mají za sebou řady uskutečněných výkupů. Probíhá to velmi jednoduše. Náš specialista se přijde podívat na nemovitost nebo pozemek, o který se jedná. Vytvoří na základě stavu, lokality, ale také velikosti podílu návrh na odkup, a pokud budete souhlasit, vezme to rychlý spád. Zajistíme tvorbu smlouvy, veškeré papírování a vyřizování s příslušnými orgány. Vy se nebudete muset ničím stresovat. Řešení najdeme i v případě exekucí, věcných břemen a zástav.

Kontaktujte nás

Ptáte se, co musíte pro úspěšný prodej svého podílu udělat? Stačí, když navštívíte naši webovou stránku www.prodej-podilu.cz. Tam najdete podrobnější informace o jednotlivých typech výkupu a samozřejmě i kontaktní údaje. Spojit se s námi můžete třemi různými způsoby. Vybírat můžete z e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře. Domluvte si nezávaznou schůzku s naším pracovníkem a zjistěte své možnosti konkrétně vztahující se k Vašemu podílu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667