Chcete prodat podíl bytu? Obraťte se na odborníky!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.5.2019 | Reality, bydlení

Spoluvlastnictví jakékoliv nemovitosti, tedy i bytu sebou nese řadu výhod, ale i nevýhod v podobě různých povinností. Jednou z nich je i předkupní právo, které se týká prodeje podílu. Samotný prodej podílu bytu není snadná záležitost, která může trvat i roky. Řešíte problémy s ostatními spoluvlastníky? Nevíte si rady s prodejem svého podílu? Navštivte webovou stránku www.vykup-byty.cz a nebuďte na to sami.

Profesionální servis                                                                        

Pokud se rozhodnete oslovit výkupní společnost, máte vyhráno, protože tím pro Vás veškeré papírování a řešení končí. Specializovaný tým pracovníku zajistí vše potřebné. Počítat můžete s právním poradenstvím, veškerým administrativním zajištěním, komunikací nejen s úřady, ale i problematickými spoluvlastníky, pokud budete mít zájem.  Celý výkup podílu bytu proběhne rychle a hlavně diskrétně, aniž by Vás to nějak časově omezovalo.

Peníze do 24 hodin

Výkup podílu bytů - to není jen služba, která zahrnuje celou řadu dílčích činností, které Vám celý prodej usnadní, ale také to znamená rychle získané peníze. Jelikož se nečeká na vhodného zájemce o Váš podíl, není co řešit. Pokud Vám bude výkupní cena za podíl vyhovovat, stačí sepsat smlouvu a je to. Zní to možná až moc snadně. Ale skutečně tomu tak je. Vy se nebudete muset starat o nic jiného, než je že rozhodnete o formě převzetí peněz. Samozřejmostí je jejich zaslání na účet bankovním převodem, problém není ani vyplacení v hotovosti na ruku.

Řešení při exekucích, zástavách a věcných břemenech

Tato forma prodeje Vám nabízí kromě rychlého získání peněz ve svůj prospěch i jisté řešení v případě, že je něčím takovým Váš podíl zatížen. Při klasickém prodeji představují zástavy, exekuce a věcná břemena problém. Když však máte po ruce zkušený tým lidí, kteří vědí, co dělat, vše je řešitelné. Nechte si pomoci v tíživé situaci. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667