Svatba v zimě

Zadavatel: SeoExtra.cz | 2.5.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Obecně se traduje, že svatba by se měla uzavírat právě v letních měsících, ale nemalé procento snoubenců se rozhodne právě pro zimní měsíce - před Vánocemi, po Novém roce či na Valentýna. Některé páry si tento termín dokonce volí schválně: zimní romantika s jemnými vločkami padajícími na šťastných zamilované či focení v přírodě - na snowboardech a horách.
 

Plusy

Svatba v zimě přesto není poměrně častá, proto mají snoubenci své vysněné místo konání hostiny či obřadu poměrně jednoduché sehnat. Se zimními měsíci přicházejí pochopitelně i předvánoční či povánoční slevy, což jistě potěší nejednu nevěstu. V zimních měsících si spíše najdou čas i pozvaní hosté, kteří jsou jinak nedostupní, např. se v letní sezóně nacházejí v zahraničí. Pokud nejste zrovna milovníkem vysokých teplot a neradi trávíte delší čas na horkém slunci, v zimě se nemusíte bát že by z vás lil pot, topili se koláče či svatební dort. Skvěle vynikne i fotografování se v zimní přírodě, které dýchá romantikou. A pokud se novomanželé chystají brzy po svatbě na svatební cestu, je tu další plusový bodík v podobě přijatelných cen cestovních kanceláři. V mimosezónním období můžete natrefit na skvělou nabídku vysněné dovolené, a líbánky přežít skvěle se spoustou ušetřených peněz.
 

Mínusy

Jediné, co se nedá zorganizovat a mít dopředu pod palcem je počasí. Nikdo, kdo si půl roku dopředu rezervuje datum, nemá záruku, zda bude v daný den sněhová vánice, zda svítit zubaté sluníčko. Mnoho hostů se může stěžovat i na chřipky a nemoci v zimních měsících a omluvit se za neúčast na svatbě. Další nevýhodou jsou i květiny a květinová výzdoba za kterou si v zimě připlatíte. Je zde i větší nebezpečí úrazu - stačí malé uklouznutí a problém je na světě. Všechno má však své výhody i nevýhody, také svatba v zimě. Je jen na vás pro které roční období se rozhodnete, hlavně aby všechno dobře dopadlo. Držíme palce!

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712