BroadSoft buduje inovativní systém Commander Key Phone pro malé a střední firmy

Zadavatel: Marketwired, LP. | 2.5.2016 | Telekomunikace, IT

Za využití oceňované platformy BroadWorks(R) poskytuje Commander Key Phone klíčovou funkčnost pro širokopásmové IP služby, umožňuje firmám dosáhnout významné snížení investičních nákladů, pronájem linky a poplatky za volání a zajišťuje připravenost na služby National Broadband Network (NBN) pro starší hlasové systémy.

GAITHERSBURG, MD a MELBOURNE, AUSTRÁLIE --(Marketwired / Pressweb) – 27. dubna 2016) – BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT), globální poskytovatel jednotné komunikace formou služeb (UCaaS), a Commander, přední australská společnost dodávající kompletní systémy pro firemní telefonii, dnes oznámily uvedení systému Commander Key Phone na australský trh. Jedná se o inovativní řešení IP telefonie pro malé a střední firmy.

„Máte hovor na lince jedna!“ je fráze, která je stále v dobré paměti v malých a středních firmách po celé Austrálii. V průzkumu společnosti Commander zveřejněného v březnu 2016 bylo zjištěno, že z 800 tisíc malých a středních firem v zemi jich 26 % provozuje telefonní systémy staré 6 let nebo více. Mnoho z těchto firem využívá zastaralé telefonní systémy pobočkových ústředen a mají strukturu oddělení, která ne tento systém spoléhá. Tyto zastaralé systémy pobočkových ústředen jsou zejména časté v automobilovém, výrobním, skladovacím, přepravním a zdravotnickém odvětví, v oboru zubního lékařství, odborných služeb a v maloobchodu. Mnoho z těchto systémů bude třeba vyměnit, protože australská širokopásmová síť National Broadband Network (NBN) ruší tradiční služby PSTN.

Ve společném technickém program týmy společností Commander a BroadSoft navrhly systém Commander Key Phone, který napodobuje funkce pobočkových ústředen, ale současně poskytuje služby jednotné komunikace („Unified Communications“) na bázi IP, například konferenční volání, vyhrazená čísla a podpora vnitřních linek, hlasové schránky a online připravenost na doplňky, přesuny a změny. Malé a střední firmy si budou moci ponechat stávající strukturu oddělení, odpadnou jim vysoké náklady na pronájem linek a budou moci využívat neomezená místní a celostátní volání. Commander Key Phone je připraven na NBN a umožňuje firmám bezproblémovou migraci současně se zaváděním služeb NBN v jejich oblasti.

BroadSoft zahrnuje bohatou a pružnou platformu BroadWorks, která umožňuje společnosti Commander simulovat všechny klíčové systémové funkce a poskytuje „okamžitou náhradu“ za zastarávající systémy pobočkových ústředen.

„Zákazníci společnosti Commander nám řekli, že chtějí výhody úspory nákladů a nových funkcí hostitelského prostředí IP pro své firemní telefonní systémy, ale nechtějí měnit způsob jakým jejich telefonní systémy v současnosti fungují, často ve struktuře firemních oddělení,“ řekl Scott Carter, Vocus COO. „Commander Key Phone, podporovaný systémem BroadWorks, je perfektní řešení pro malé a střední firmy – těží ze všech výhod prostředí IP telefonie bez jakýchkoli změn způsobu, jakým provozují své podnikání.“

„Práce s týmem společnosti Commander na jejich systému pobočkové ústředny pro nás byla potěšením. Zkombinování našich technických zdrojů se promítlo do velmi inovativního a jedinečného produktu telefonních služeb pro firmy, který je prvním na australském trhu. Díky tomuto kreativnímu přístupu si nebudou zákazníci společnosti Commander muset volit mezi modelem firemní telefonie založeným na přímých linkách a modelem založeným na ústředně – získají oboje,“ říká Kelvin Beadle, viceprezident pro Asijko-pacifickou oblast ze společnosti BroadSoft.

Commander Key Phone je nyní k dispozici pro firemní zákazníky po celé Austrálii a nabízí:

  • Neomezená místní a celostátní volání
  • Neomezená volání v rámci firmy
  • Telefony připravené na NBN
  • Žádné zřizovací poplatky za 24měsíční úvazky
  • Žádný poplatek za telefonní linku
  • Sdílení linek mezi ručními telefony
  • Snadné řízení online

O společnosti BroadSoft:

BroadSoft je přední poskytovatel cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb přes mobilní infrastrukturu, pevné linky a rozvody kabelové televize nabízet všechny druhy komunikací (Unified Communications) prostřednictvím svých sítí na bázi internetového protokolu. Základní komunikační platforma společnosti umožňuje poskytovat řadu podnikových a spotřebitelských volání, posílání zpráv a sdílených komunikačních služeb, včetně zajištění soukromých pobočkových ústředen, videohovorů, textových zpráv a sloučených služeb přes mobilní sítě a pevné linky. Další informace naleznete na stránkách http://www.BroadSoft.com.

Výhledová prohlášení:
Tato tisková zpráva obsahuje výrok týkající se budoucnosti ve smyslu novelizovaného zákona o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení je možné identifikovat podle pojmů a frází, jako jsou „bude“ a „umožní“ nebo jiných podobných pojmů a frází a zahrnuje mimo jiné výroky týkající se prospěchu, který budou mít zákazníci společnosti Commander z používání systému Commander Key Phones na platformě BroadWorks společnosti BroadSoft. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým a neznámým rizikům, nejistotám a dalším faktorům, které by mohly způsobit, že se budou skutečné výsledky podstatně lišit od výsledků popsaných v těchto výhledových prohlášeních, mimo jiné pokud jde o finanční a jiný prospěch společnosti BroadSoft v důsledku používání systému Commander Key Phones společností Commander v jejích produktových nabídkách a rovněž faktorů obsažených v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft pro rok končící 31. prosincem 2015 a uloženým u americké Komise pro cenné papíry (Securities and Exchange Commission) dne 29. února 2016 a dalších podáních společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této zprávě jsou z 28. dubna 2016. S výjimkou vyžadovanou zákonem, nepřijímá společnost BroadSoft žádné závazky týkající se zveřejnění aktualizace zde uvedených výhledových prohlášeních z žádného důvodu pro dosažení shody těchto výroků se skutečnými výsledky nebo změnami očekávání.

O společnosti Commander:

Společnost Commander je přední australský poskytovatel kompletních systémů firemní telefonie a komunikačních řešení pro malé a střední firmy. Commander je pobočka společnosti Vocus. Vocus Communications Limited (dále jen „Vocus“) (ASX: VOC) je poskytovatel komunikačních a cloudových služeb přes optické kabely a poskytovatel datových center pro podnikatelské a státní subjekty. V únoru 2016 došlo k sloučení společností Vocus a M2 Group Ltd a vytvoření čtvrté největší telekomunikační společnosti v Austrálii a třetí na Novém Zélandu. Tato fúze zajistila společnosti Vocus vstup do poskytování širokopásmových, hlasových přes pevné linky, mobilních, datových a cloudových služeb pro individuální zákazníky a firemní segment.

 

Kontaktní informace

 

Kontakty pro média:
Severní a Jižní Amerika
Brian Lustig
Bluetext PR pro BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Cohesive pro BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com

APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com