Co dělat, když vám dluhy přerůstají přes hlavu

Konsolidujte
Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 2.5.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Také máte dojem, že se vám vše pod rukama řítí jako domeček z karet? Státu se to řekne, pořiďte si tohle, plaťte si tohohle, přispívejte si na důchod, spořte dětem na školu a na budoucnost. Jenomže když se pak člověk podívá do zrcadla a hlavně na své výplatní lístky, zjistí, že je minimálně pět tisíc v mínusu. Normální český člověk je již několik let v neustálém poklusu… zvládá jednu, dvě tři práce, přesto si rve od huby a snaží se být naprosto dokonalý. Bez půjček to však nezvládne. Je jasné, že stačí jen trochu a vše se to sesype. Co s tím? Jak tomu zabránit, nevíte? My víme!

Vaší spásou může být ještě konsolidace půjček, která vám ve vašich půjčkách udělá pořádek a jako bonus vám ušetří tisíce.

Co je vlastně konsolidace?

Konsolidace se nedotýká pouze půjček, ale i zdraví, politiky, stavebnictví a podobně. Vždy jde však o jedno – o ustálení a urovnání stávajícího stavu. Princip konsolidace spočívá ve sloučení půjček v jednu jedinou.

Výhody konsolidace půjček

Sloučení půjček přináší tyto výhody.

  • V prvé řadě vám to zjednoduší život, protože si nebudete muset hlídat jednotlivé splátky, které jste měli v různých termínech.

  • Také se zbavíte toho šíleného papírování, díky čemuž získáte rychlý přehled.

  • Možná si to neuvědomujete, ale tím, že máte několik různých půjček, platíte zbytečně na úrocích každý měsíc několik stovek až tisícovek navíc. Tím, že si všechny své půjčky sjednotíte do jedné, významně ušetříte. Měsíčně budete splácet mnohem méně.

  • Sloučením půjček si prodloužíte i dobu splatnosti

  • Nemusíte se bát papírování, práci okolo sloučení půjček za vás udělá úředník.

  • V rámci konsolidace je možné půjčku ještě podle potřeby navýšit.

Nejčastější dotazy týkající se konsolidace

Kde o konsolidaci půjček mohu zažádat?

Konsolidaci úvěrů u nás poskytuje celá řada bankovních i nebankovních společností. Na první dojem je těžké usoudit, která vám nabízí vskutku to nejlepší. Je také náročné všechny pobočky obejít, ale naštěstí tu existuje ještě jedna možnost, jak si výhodnost ověřit. Najděte si na internetu termín „konsolidační kalkulačka“. Ta vám rychle ukáže, co vám pro váš případ finanční společnosti nabízí a vy si snadněji vyberete to, co pro vás bude nejlepší.

Co k vyřízení konsolidace budu potřebovat?

V případě, že jdete do banky, potřebujete dva průkazy totožnosti, potvrzení o výši příjmu a smluvní dokumentů k úvěrům, které chcete konsolidovat. Nebankovní společnosti jsou obvykle méně náročné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika