Přijďte do realitní kanceláře dřív, než bude pozdě a budete muset řešit výkup nemovitosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.12.2018 | Reality, bydlení

Život přináší různé situace a může se stát, že budete muset řešit okamžik, kdy budete potřebovat získat větší finanční obnos na pokrytí svých závazků. Důvodů může být hodně a nemusí to být ani vaše vina. Není ostuda se do takové situace dostat. Ostuda by byla ji včas neřešit a problém tím jen zhoršovat. Na koho se ale obrátit, abyste získali co nejvyšší částku? Jak v takovém případě může pomoci realitní kancelář? A je vhodné hned řešit výkup nemovitosti?

Většina lidí se za to, že se dostali do svízelné situace, stydí a tak se obrátí rovnou na nějakou pochybnou oddlužovací firmu. Většina takových firem ale nemá zcela čistý záměr. Jejich cílem je na člověku, který se na ně obrátí s prosbou o pomoc, akorát dobře vydělat. Poskytnou sice finance, ale vyřešení problému je jen zdánlivé. Ve skutečnosti splacení závazků tímto způsobem nemívá dlouhodobý charakter. Dlužník je totiž pak zavázán oddlužovací firmě a tam paradoxně začíná skutečný problém. Splátky jsou neadekvátně vysoké a dlužník časem může přijít o veškerý svůj majetek. 

Pokud řešíte potřebu získat větší finanční částku a zároveň vlastníte nemovitost, je vhodnější kontaktovat rovnou realitní kancelář. Je možné, že se tím vyhnete finančně méně výhodnému výkupu nemovitosti. Dbejte však na výběr realitní kanceláře. Obraťte se na takovou, která na trhu působí již několik let a zároveň která výkup nemovitosti provádí. Taková totiž bude mít s řešením svízelných finančních situací hodně zkušeností. Nejlepší je, domluvit si nezávaznou konzultaci a vyslechnout si, co vám nabídnou. 

Realitní kancelář, která to myslí se svými klienty opravdu dobře, se bude snažit nejdříve najít jiné řešení, než hned výkup nemovitosti, byť by to pro ni mohlo být výhodnější. Má-li ale letité zkušenosti a není-li příliš pozdě na jiné řešení, najde výhodnější alternativu finančního pokrytí závazků, které jí její portfolio služeb umožňuje. Způsobů může být i několik. Stačí pak vybrat ten nejefektivnější. Ví totiž, že v případě výkupu nemovitosti nelze získat 100 % tržní ceny. A tak vám ji ani nebude slibovat. 

Proto je vhodné se co nejdříve obrátit na seriózní realitní kancelář. Vyhnete se tak ještě většímu prohlubování své finanční propasti a s velkou pravděpodobností nebudete muset řešit ani výkup nemovitosti. Ten by měl zůstat až jednou z posledních alternativ, protože z něj nelze získat tak vysoký finanční obnos, jako z jiných způsobů řešení. Pokud začnete jednat včas, můžete splatit své finanční závazky a neocitnout se při tom "na mizině". Následně můžete s klidným svědomím začít nový život.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667