Bezchybné provedení výmalby: s malířem nebo svépomocí?

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 9.5.2013 | Stavebnictví

Uničov (Pressweb) - Nová výmalba je doporučována vždy před nastěhováním do nového bytu nebo domu, ale také v průběhu spokojeného bydlení přibližně jednou za pět let. Jedná o způsob, jak desinfikovat a vyčistit stěny od prachu, nečistot z ulice, případě dalších usazenin, které se na stěnách, v rozích a na stropě drží například z vaření nebo ze svíček. Ačkoli standardní malířské práce si člověk zvládne ve většině případů obstarat sám, z různých důvodů se přesto raději obrátí na malíře. Může to být pro nedostatek času, kvůli profesionálnějšímu výsledku malování, že si sám na podobnou práci netroufne nebo již není zdravotně natolik v kondici, aby mohl veškeré potřebné úkony spojené s malováním pokojů zastat.

Malování na klíč – dokonalé řešení

V rámci malířských služeb lze objednat takzvané malování na klíč. Jedná se o komplexní řešení pro vymalování interiéru, aniž by s ním měl majitel jakékoli starosti. Malířům pouze předá klíče a podepíše s nimi protokol o předání a veškeré další úkony už obstarají profesionální malíři. Odklidí, vymalují a opět vše nastěhují na své místo. Prostory vrátí v původním stavu, pouze se zcela novou výmalbou na stěnách podle přání majitele.

Je to velmi praktická služba především pro hodně zaměstnané lidi, kteří nemají čas řešit jednotlivé detaily, ani chystat prostor. Jako majitel tak nemusíte řešit stěhování nábytku, zakrývání ploch a vybavení interiéru ani jiné nezbytnosti.

Je samozřejmé, že za služby se platí. Proto také stále mnoho lidí řeší malování raději svépomocí a spoléhají na své laické dovednosti. S malíři se ovšem dá malování interiérů alespoň prokonzultovat, pakliže si nejste jisti například použitím správné barvy nebo vhodným postupem. Můžete se ovšem podívat také na stránky malirstvi.interierstudio.cz, kde jsou k dispozici užitečné rady a zajímavá řešení přímo od profesionálních malířů. V případě jakýchkoli nejasností je pak možno se na ně obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře.

Témata: malířské práce | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz