Magazín o bydlení troch jinak

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 13.6.2013 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - K bydlení přistupuje asi každý trochu jinak. Pro někoho je zařízení bytu posvátné a stará se o něj tak úzkostlivě, aby náhodou nebylo ani poznat, že tam někdo žije…přece jenom, co kdyby se to pak někdy prodávalo. Poškozené zařízení nebo škaredý a dobitý byt ztrácí na hodnotě. Někdo si zase bydlení ve vlastním užívá a klidně si pořídí i několik zvířecích kamarádů, kteří pouštějí chlupy a rádi do všeho koušou. Jak je přístup jednotlivých lidí k bydlení odlišný, tak se liší také přístupy různých magazínů o bydlení. Některé se snaží seriózně podávat trendy, jiné se zaměřují na energetickou a ekologickou vyváženost. Ten náš se snaží vyjádřit názory na různé způsoby bydlení, zařízení nebo dokonce na konkrétní doplňky, které se dostanou koupit. A servítky si příliš nebere.

Někdy je totiž skutečně potřeba vyjádřit názor na nevkusné nebo špatné zařízené bydlení. Nejde o to, něco záměrně kritizovat, ale spíš poukázat na některé chyby, aby se neopakovali. Kritika je ryze obecná. Vyjadřovány jsou názory na nábytek, povlečení, jídelní vybavení. Všechno vychází z vlastních zkušeností s používáním některých věcí a proto je kritika, ať už negativní nebo pozitivní naprosto na místě. Náš magazín najdete na adrese www.compinex.cz.

Pokud máte rádi zajímavě řešené bydlení a současně si také rádi počtete jízlivější a ostřejší texty, nebojte se podívat na stránky tak trochu jiného magazínu o bydlení. Budeme se vám snažit přinášet pravidelnou dávku názorů na řešení bydlení v rodinných domech i bytech. Nevěnujete se totiž nutně pouze interiéru, ale občas nás uchvátí také nějaký ten exteriér.

Témata: povlečení, magazín o bydlení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz