Ateliér Pavla Hniličky mění název na Pavel Hnilička Architects+Planners

Nově Pavel Hnilička Architects+Planners
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.1.2021 | Média, marketing
nové logo Pavel Hnilička Architects+Planners

Praha (Pressweb) - S platností od 1. 1. 2021 mění architektonický ateliér Pavla Hniličky svůj název z Pavel Hnilička Architekti, s. r. o. na Pavel Hnilička Architects+Planners, s. r. o. Tato změna odráží nejen fakt, že se ateliér více otevřel zahraničním klientům, ale i to, že se v současné době z více než poloviny zabývá urbanismem a plánováním sídel. Novým jednatelem společnosti se po 12 letech spolupráce stává Ing. arch. Marek Řehoř.

Společně se změnou názvu ateliér prezentuje také kompletně nový vizuální styl, zkratku a logo. Oficiální zkratkou ateliéru se tak stává PHA+P. S novou vizuální identitou společnost vytvořila i nové webové stránky www.phap.cz. Ostatní údaje zůstávají beze změny.

Pavel Hnilička Architects+Planners, s, r. o., v současné době stojí hned za několika významnými projekty vznikajícími především v hlavním městě. Jedná se zejména o nové sídlo České spořitelny na pražském Smíchově. Tento projekt, jehož finální podoba vzešla z mezinárodní architektonické soutěže, je součástí největší ucelené čtvrti v novodobé historii Prahy. Dalšími zásadními projekty jsou právě dokončená budova Student House v Holešovicích, návrh na zásadní přeměnu dejvického Vítězného náměstí nebo studie Lichocevsi – zcela nového městečka vznikajícího za Prahou.

Témata: ateliér. architekti, Pavel Hnilička Architects+Planners | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300