Montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat zadejte odborníkům

Karma, Mora, Moratop, Gamat
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 24.1.2020 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Už jste si naplánovali postup modernizace rodinného domu? Hlavním vaším energetickým zdrojem je plyn? Tak určitě nezapomeňte na montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat. Jsou to všechno prověřené značky, které vás nezklamou. Provoz těchto zařízení je levný, spolehlivý, bezporuchový, ale jen za určitých podmínek. Tyto spotřebiče potřebují každý rok kontrolu a jednou za tři roky revizi. Taková péče se vyplatí, protože se vyvarujete náhlé poruše.

Montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat spolu s revizí

Montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat si objednejte u prověřených firem, které mají dlouholeté zkušenosti a proškolené pracovníky. Například firma Plynoservis Praha, která zajišťuje montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat pro zákazníky v Praze a ve středních Čechách, nyní nabízí spolu s montáží zároveň i vstupní revizi. Nemusíte už volat servis dvakrát, ale zvládne to vše při jedné návštěvě. Pokud nemáte vstupní revizi, jakoby jste si plynový spotřebič namontovali načerno. Vždy musíte mít doma revizní zprávu, pokud by se stala nějaká závada a plynové zařízení by způsobilo větší škodu, jinak vám pojišťovna nic nezaplatí.

Plynové zařízení si určitě nemontujte sami

Montáž plynových zařízení Karma, Mora, Moratop, Gamat určitě neprovádějte sami. Možná jste šikovný kutil, ale v případě plynu se vymstí každé opomenutí. Zemní plyn je ve směsi se vzduchem velmi třaskavý, proto je důležité, aby všechny spoje byla perfektně utěsněné. Právě pravidelné revize by měly prověřit každé vedení, každý spoj. Technici u větších zařízení, například u domovní kotelny, provádějí i tlakové zkoušky, aby se ujistili, že plyn nikde neuniká. U revizního technika si ověřte, zda má příslušné osvědčení. Revizní licence je například na výrobu a úpravu plynu, jeho skladování a přepravu, rozvod plynu či jeho spalování ve spotřebičích.

 

Témata: montáž plynových zařízení, Mora, gamat, karma, servis plynového zařízení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300