Prodej či pronájem nemovitosti může být procházka růžovým sadem – se správnou realitní kanceláří určitě!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.1.2019 | Reality, bydlení

Když se řekne prodej či pronájem nemovitosti, většina lidí si představí dlouhé vyřizování, tahanice, nudné papírování a všechny ty starosti okolo. Nedá se tak čemu divit, že se většině z nich do takového rozhodnutí vůbec nechce, když před sebou vidí jen samé starosti, povinnosti a náležitosti, kterým se zkrátka nedá vyhnout. Přitom pronajmout nebo rovnou prodat nemovitost nemusí být běh na dlouhou trať a jedním slovem očista, všechno může proběhnout hladce a jednoduše. Stačí se spolehnout na správnou realitní kancelář a vše může být procházka růžovým sadem!

Netrapte se zbytečně, nechte starosti na jiných

Možná i vy uvažujete nad tím, že nevyužitou nemovitost, kterou máte ve svém vlastnictví, buď někomu pronajmete, nebo rovnou prodáte. Stejně jako řadu dalších lidí (a že by jich byla většina) vás ale možná děsí představa toho, co všechno byste museli zařídit, co všechno by bylo potřeba obstarat, kolik byste s tím měli papírování, kolik úřadů byste v souvislosti s tím museli oběhat a podobně. A víte co? Nemuseli byste skoro vůbec nic. Lze to vyřešit jednoduše – nechat veškeré starosti na realitní kanceláři.

Jak vybrat realitní kancelář?

Realitních kanceláří je v dnešní době jako máku, ne všechny vám ale mohou nabídnout kvalitní služby. Proto byste se měli při výběru ohlížet především na zkušenosti a reference od lidí, kteří s danou realitní kanceláří spolupracovali před vámi. Ověřenou realitní kanceláří je ta nejznámější z Prahy – najdete ji na stránkách happyhouserentals.com, kde se můžete dočíst o létech působení na trhu, zkušenostech i praxi, kterou realitní kancelář za ta léta nasbírala a dočíst se můžete i o zkušenostech spokojených zákazníků.

Budete to mít bez práce

Pakliže se rozhodnete pro spolupráci s realitní kanceláří, budete to mít prakticky bez práce. Stačí se domluvit s realitním makléřem, předat mu potřebné papíry a vyslovit své požadavky – ať už budete řešit pronájem nebo prodej nemovitosti. Pak už vše můžete nechat v rukou těch, kteří se mezi realitami pohybují dnes a denně, a jejich starost o ně je pro ně každodenním chlebem. Vy to budete mít bez práce, ušetříte čas i starosti. A to za to stojí, nemyslíte?

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667