Kvalitní montérky CXS od českého výrobce vám zajistí maximum pohodlí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.1.2019 | Průmysl, energetika

Jste při své práci nuceni nosit pracovní oděvy, nebo na ně sázíte i doma, když třeba něco kutíte na zahradě? Pak byste měli vědět o kvalitních montérkách od českého výrobce Canis, který patří mezi přední výrobce. Kdo si potrpí na kvalitě, ten by měl pro sebe žádat jen to nejlepší – a to nejen kvalitní materiály, ale i prvotřídní provedení a příjemný design. A tohle všechno vám pracovní montérky značky CXS nabídnout.

Český výrobce prověřený léty

Že jste ještě neslyšeli o českém dovozci a distributorovi ochranných pracovních pomůcek a prostředků Canis? Tak to je chyba! Jedná se o ověřenou českou společnost, za jejímž vznikem stojí bratři Ratajovi. Ti již v roce 1993 založili společnost, která v současné době zaměstnává více jak 440 zaměstnanců a která si za ty roky působení na českém trhu dokázala vybudovat slušnou základnu spokojených zákazníků.

Vlastní řada pracovních oděvů

Pod značkou CXS naleznete v e-shopu rucedozadu.cz vlastní řadu pracovních oděvů, které vám zajistí maximální pohodlí i praktické využití při práci – ať už v zaměstnání, nebo doma na zahradě. Vybírat tak můžete v pestré nabídce, která zahrnuje nejen pohodlné montérky, ale i praktické bundy nebo kraťasy. Montérky si můžete vybrat buď s laclem, nebo bez laclu, záleží jen na vás, co vám bude při práci pohodlnější. Nabídka e-shopu je přehledně rozřazená a orientace je tak velmi rychlá a jednoduchá.

Chtějte pro sebe to nejlepší

Ať už hledáte pracovní oblečení na doma nebo do práce, myslete na své pohodlí a bezpečí. Pracovní oblečení je navržené tak, aby během činností, které v něm budete vykonávat, jak pohodlí, tak i bezpečnost. Disponují šikovnými kapsičkami, do kterých si můžete uložit drobnější nářadí nebo pomůcky, jež budete při práci potřebovat. Kvalitní materiály doplňuje pečlivá práce, která oděvům zajišťuje maximální výdrž, na kterou se budete moci spolehnout.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667