Sbírejte odměny za nákup a užívejte si nabízené výhody

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.1.2019 | Průmysl, energetika

Komu by se nelíbilo dostat odměnu za to, že nakupuje? Přijde vám to nemožné? Ale kdepak! Bonus Klub RUCEDOZADU totiž odměňuje všechny své zákazníky pouze za to, že v jejich e-shopu nakupují a sbírají tak body, které lze následně uplatnit na výběr bonusových produktů, případně lze body vyměnit za peníze? Chcete vědět, jak bonusový klub funguje?

Pracovní sortiment pro každého

Internetový obchod rucedozadu.cz se zaměřuje na prodej pracovních pomůcek, oblečení, obuvi a dalšího sortimentu, který využijete nejen ve svém zaměstnání, ale i při práci doma nebo na zahradě. Najdete zde pestrou nabídku kvalitního oblečení, jež je vhodné jak pro letní, tak i zimní období, stačí si jen vybrat. Na své si přijde snad každý, ať už pracujete jako zemědělec, děláte na stavbě nebo jste domácí kutil, který se rozhodl, že si na zahradě postaví praktický zahradní domek. Nabídka je přehledně rozřazená do jednotlivých kategorií, hledání v e-shopu je proto rychlé a jednoduché úplně pro každého.

Vy nakupujete, oni vás odměňují. A to je fér!

Jak tedy funguje Bonus Klub RUCEDOZADU? Je to velmi jednoduché! Vy v e-shopu nakoupíte to, co zrovna potřebujete – ať už to budou boty, montérky, pracovní bunda, ochranné rukavice nebo respirační roušky. Za každý nákup následně získáte určitý počet bodů, které se vám sčítají na vašem účtu. Nutno dodat, že registrace do bonusového klubu je zcela zdarma a v ničem vás neomezuje, v případě zájmu můžete z bonusového programu kdykoli vystoupit. Získané body za nákupy pak můžete vyměnit za speciální sortiment, nebo si je můžete nechat proměnit za peníze.

Nic vás to nestojí

Ještě jednou dodáme, že registrace do bonusového klubu nic nestojí. Členem se může stát prakticky kdokoli, kdo v internetovém obchodě nakoupí a bude mít zájem sbírat body, jež následně může dle svého uvážení vyměnit – buď za zboží, nebo za peníze. Produkty, za které lze body vyměnit, najdete ve speciální kategorii a záleží jen na vás, co si vyberete.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667