Nedostatek zaměstnanců přinesl Předvýběru.CZ 40% růst

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 25.1.2018 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 25. 1. 2018: O čtyřicet procent vyrostly meziročně v uplynulém roce tržby české personální společnosti. Loňský obrat tak dosáhl 29,4 milionu korun.

„Firmy mají větší zájem o kandidáty, kteří mají alespoň minimální praxi. Poptávka po nezkušených absolventech je menší,“ shrnuje trendy zájmu zaměstnavatelů František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ.

V posledních dvou letech je hledání vhodných kandidátů čím dál náročnější a vyžaduje až o polovinu více času. „Snižuje se efektivita pracovní inzerce, která přináší méně reakcí než dříve,“ dodává šéf firmy.

Většina klientů firmy je z Prahy. Předvýběru.CZ loni vyšla sázka na hledání zaměstnanců v regionech, odkud už pochází zhruba třetina zákazníků. V červenci proto firma otevřela nedaleko Jihlavy svoji „moravskou“ kancelář. Nárazově společnost vyhledává zaměstnance i v okolních zemích střední Evropy, nejčastěji na Slovensku.

Dlouhodobě má firma 70% úspěšnost při obsazování pracovních pozic. Na růst tržeb měla vliv i stabilizace obchodního týmu, který loni neprošel změnami - firma loni zaměstnávala v průměru 30 lidí.

Předvýběr.CZ se intenzivněji věnuje vlastnímu marketingu, v září se stal partnerem klubu Technology Florbal Mladá Boleslav. V roce 2018 firma oslaví deset let fungování na trhu.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 150 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024