Bezpečí při práci není samozřejmostí!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 25.1.2017 | Stavebnictví

Stále se zvyšující počet pracovních úrazů jasně dokazují, že bezpečnost při práci rozhodně není samozřejmost. Hodně lidí podceňuje nařízené předpisy a nedrží se norem, které nařizují nosit ochranné pracovní oblečení, obuv nebo pomůcky. Následně se diví, že jsou v pracovní neschopnosti, když jim na nohu nechráněnou pevnou obuví spadne těžké závaží a rozdrtí jim prsty.

Zrak je nejcennější

Uměli byste si představit, že byste byli slepí? Nebo třeba neviděli na jedno oko? Ne? V tom případě neriskujte svůj zrak a při práci používejte ochranné brýle! Jejich úkolem je ochránit vaše oči před možným rizikem úrazu. Vybírat můžete hned z několika druhů, díky čemuž můžete konkrétní model přizpůsobit nejen svému vkusu, ale především stupni ochrany potřebnému právě ve vašem zaměstnání.

Nejen špína je váš nepřítel

Vykonáváte zaměstnání, ve kterém je povinnost nosit ochranné pracovní oděvy? Pak věřte, že je máte nejen pro parádu! Pracovní oděvy v podobě montérek, bund či vest, pracovních zástěr nebo košil vás mají ochránit nejen před zašpiněním, ale především před možným úrazem. Ten může přijít doslova z vteřiny na vteřinu a přítomnost pracovního oděvu je tak na místě. Vybírejte podle toho, jakou práci vykonáváte a jaký oděv se pro tento typ zaměstnání hodí.

Buďte o krok napřed

Ačkoli si při práci dáváte pozor, nikdy nevíte, co se může stát. I sebeopatrnější člověk může udělat drobnou chybičku, která jej může stát zdraví. Proto nepodceňujte důležitost pracovních oděvů. Určitě máte dané směrnice, kterými se musíte řídit. V internetovém obchodě rucedozadu.cz pořídíte vše od pracovních oděvů, přes pomůcky až po obuv. Vyberte si v pestrém sortimentu vše, co ke své práci potřebujete a zajistěte si bezpečí, které vám může zachránit život.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667