Novoročenky jsou stále v kurzu

Novoročenky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.1.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Kolik jste jich letos dostali? Více než loni? Sami se tak můžete přesvědčit, že elektronický věk ten papírový zcela nenahradí. Na druhou stranu: Kolik novoročenek si zpětně vybavíte? Kolik novoročenek Vás něčím zaujalo? Je jich menšina, že...

To, co odlišuje obyčejnou novoročenku, na kterou zapomenete během několika vteřin poté, co ji odložíte, od novoročenky, kterou si budete skutečně pamatovat, je nápad. Nápad či myšlenka, které Vám utkví v paměti. A aby novoročenka utkvěla v paměti, v tom je její základní účel.

Novoročenky jsou tu s námi od toho, abychom dali najevo našim přátelům, známým a především obchodním partnerům, že na ně myslíme, že nám na nich záleží, že jsme si na ně vzpomněli při přemýšlení o všech, kteří jsou pro nás důležití.

Papírová novoročenka má oproti té elektronické navíc tu výhodu, že nezůstane zasutá někde v hloubce doručené pošty v e-mailovém klientu, odkud ji už nikdy nikdo nevydoluje. Papírová novoročenka ležící na stole neustále připomíná svého původce a je to právě klasická novoročenka, která mnohdy stála u pokračování obchodních vztahů, které byly třeba na nějaký čas přerušeny.

Pokud chcete na své kamarády, známé a obchodní partnery udělat dojem, připomenout ji, že tu jste, že na ně myslíte, že Vám na nich záleží, zkuste si vybrat z naší bohaté nabídky novoročenek. Třeba Vám některá z nich utkví v paměti tak jako utkví v paměti svým adresátům.

Možná Vás některá z nich inspiruje k vlastnímu návrhu, který pro Vás vytvoříme a který příjemně překvapí Vaše partnery. A možná Vám i někdy v budoucnosti v něčem pomůže. Vyberte si nejen z naší nabídky připravených novoročenek, ale z bohaté nabídky nejpokročilejších tiskových technologií, jejichž pomocí spolu vytvoříme originální a jedinečné dílo, nad kterým Vaši partneři uznale pokývají hlavou.

Témata: novoročenky, novoročenka, novoroční přání, novoroční blahopřání | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300