Posuvné brány šetří prostor i čas

Posuvné brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.1.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Stará křídlová vrata u nás postupně vytlačují moderní posuvné brány. Zákazníci si je vybírají kvůli úspoře místa a vysokému komfortu. Velkou výhodou posuvných vrat oproti klasickým vratům je místo. Zatímco křídlová vrata potřebují hodně místa, kterého se často nedostává, vrata posuvná potřebují jen kousek rovného plotu vedle vjezdu.

Křídlová vrata s otevíráním ven už dnes stavební úřady nepovolí postavit. Křídlová vrata s otevíráním dovnitř Vás zase budou nutit k plýtváním s místem. Klasické kolem čtyř metrů široké vjezdy znamenají osm metrů hluchého prostoru za vraty, které nepůjde využít. Dvoumetrový pás za vraty, kam se otevírají křídla vrat, to už je téměř polovina parkovacího místa pro osobní auto, které byste mohli s posuvnou branou využít.

Další výhodou posuvných vrat je vysoký komfort jejich využívání. Je to jedna z věcí, které když vyzkoušíte, nebudete je chtít měnit. Zatímco u klasické brány musíte při vyjíždění vystoupit z auta, odemknout a otevřít, nastoupit zpátky, projet branou, zase vystoupit, zavřít a zamknout, nastoupit opět do auta a konečně vyrazit za svým cílem. Cestou zpátky to samé v bledě modrém.

Posuvné brány se standardně vybavují automatickými pohony s dálkovým ovládáním. Jak velká pohoda je projet branou a obejít se bez každodenního tance s branou poznáte až když si to vyzkoušíte. Nebudete chtít jinak. Projedete branou a veškerou manipulaci obstaráte dvojím stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

Posuvné brány na míru Vám navrhne, vyrobí a zprovozní společnost Promal. Jsme specialisté na kovovýrobu všeho druhu. Posuvné brány jsou jednou z nejčastěji poptávaných zakázek. Nainstalovali jsme u našich klientů desítky posuvných bran, které slouží k jejich plné spokojenosti. Pročpak dále pokračovat v každodenních tancích kolem starých vrat?

 

Témata: posuvné brány, posuvná vrata, skládací brány, skládací vrata | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300