Čekárnové systémy přispívají ke klidné atmosféře v ordinaci

Čekárnové systémy
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 25.10.2021 | Služby

Praha (Pressweb) - Už jste byli v čekárně u lékaře, kde je elektronický systém evidence? Viděli byste klidné pacienty, žádný úprk k sestře a hlídání pořadí ve frontě. Zařízení, která evidují pacienty po příchodu, tzv. čekárnové systémy, jsou velkým pomocníkem sestry i pacienta. Přispívají ke klidné atmosféře v čekárně, zkracují čekací dobu a zvyšují produktivitu práce zdravotnického personálu. Po příchodu do čekárny u svého praktického lékaře nebo v odborné ambulanci necháte načíst kód z karty pojištěnce a vyberete účel návštěvy. Pak se v klidu posadíte, protože sestra už bude mít všechny informace, které potřebuje.

Čekárnové systémy snadno rozliší pacienta i poštovní doručovatelku

Tyto čekárnové systémy se skládají ze skříňky s displejem, kde je umístěna šachta pro čtení údajů z karty pojištěnce. Ovládání je dotykové a přehledné. Pacient snadno vybere účel návštěvy, například vyšetření u lékaře či podání injekce. Sestra veškeré informace z čekárnového displeje vidí na svém počítači a počítačový program pro čekárnové systémy ji okamžitě vytvoří virtuální frontu. Pacienty také může sama ve frontě přesouvat podle naléhavosti. Systém umožňuje rozlišit návštěvu pacienta nebo poštovní doručovatelky či opraváře.

Základní modul lze rozšířit o další služby

Pacienti jsou vesměs z nového pořádku nadšeni. „Ať čekárnové systémy zavedou do všech ordinací, ať se nemusíme tolik stresovat,“ říká Anna Pečinková, která chodí často k lékaři se svými malými dětmi. Lékaři se někdy obávají, že zavedení nového zařízení je spojeno s bouráním a instalací nový elektrických vodičů. Omyl. Celý systém je bezdrátový, takže stačí do čekárny instalovat skříňku s displejem a software toto zařízení propojí s počítači u sestry a lékaře. Výhodou je, že základní modul, který zajišťuje přenos informací od pacienta k sestře a lékaři, lze rozšířit o další příslušenství a služby, například o informační ceduli na zeď.

 

Témata: čekárnové systémy, mini čekárny, organizér čekárny, mini čekárna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300