Obchod s ocelí Bilstein v Česko-Slovensku řídí Ján Benko

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.8.2016 | Průmysl, energetika

Králův Dvůr (Pressweb) - 24. 8. 2016: Dres obchodního týmu tradičního českého výrobce pásové oceli válcované za studena BILSTEIN CEE nově obléká ostřílený obchodník Ján Benko.

„Ján je zkušený obchodník, v oblasti prodeje plechů pracuje už čtyřiadvacet roků. Posledních patnáct let v oboru působil v Německu, věříme, že se mu jeho zkušenosti a kontakty podaří přenést i do rozvoje naší firmy,“ říká Peter Uhrík, předseda představenstva společnosti.

Ve firmě převzal zodpovědnost za trhy v Česku a na Slovensku. „Ty jsou pro nás nejdůležitější, ať už z pohledu současného byznysu, ale především s ohledem na další rozvoj – už teď sledujeme, že mnozí naši němečtí zákazníci se chystají přenést svoje technologie přesného lisování do tuzemska. Počítáme s dalším růstem a proto posilujeme náš tým,“ vysvětluje šéf firmy Peter Uhrík.

„Zákazníci na západ od českých hranic dobře vědí, že u nás dokážeme vyrábět velmi kvalitně a za rozumné ceny. Mým hlavním úsilím bude zajistit takovým klientům co nejlepší podmínky pro jejich další rozvoj,“ říká Ján Benko.

Ján Benko vystudoval Strojnickou fakultu Vysoké školy technické v Košicích. Mluví německy, anglicky a rusky. Ve volném čase se věnuje cestování a turistice.

::

BILSTEIN CEE je tradiční český výrobce pásové oceli válcované za studena, jejíž výroba v Králově Dvoře začala v roce 1938. Firma produkuje zhruba 50 tisíc tun pásů ročně s cílem zvýšit výrobu na 80 tisíc tun. Zaměstnává 165 lidí a je součástí německé BILSTEIN GROUP. Skupina má zhruba třetinový podíl na celoevropském trhu, který představuje asi 2,2 milionů tun oceli.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024