E-shop Vše pro farmu má kompletní sortiment hrazení pro chov hospodářských zvířat

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 23.8.2014 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) Hrazení, ohrady, ohradníky, naháňky. Každý chovatel hospodářských zvířat potřebuje svým svěřencům vymezit prostor. Elektronický obchod s chovatelským zbožím Vše pro farmu má na skladě všechno, co je k tomu potřeba.

Manipulace s hospodářskými zvířaty vyžaduje ohraničení prostoru. Ať už jde o pastvinu, výběh, kruhovou jízdárnu nebo naháňku pro dobytek, úkol je vždy stejný: udržet zvířata ve vymezeném prostoru nebo jim naopak ve vstupu na určité místo zabránit.

V současnosti nejpoužívanější způsob ohrad pro skot, ovce, kozy nebo koně se používají elektrické ohradníky. Jde o řešení, které obsáhne i rozsáhlé prostory, oproti tradičnímu řešení (dřevěná ohrada, ostnatý drát) je však daleko efektivnější. Protože nedrží zvířata na místě pomocí fyzické zábrany, není tolik elektrický ohradník tolik náročný na stavbu. Navíc díky elektrickým impulzům, které uštědří každému, kdo se dotkne vodiče, dokáže daleko lépe zabránit úniku zvířat.

Elektrické ohradníky najdete v obchodě Vše pro farmu v neobyčejně vysokém množství. Je to proto, že společnost Kamír & Co., která obchod provozuje, je na tomto poli průkopníkem. Jde také o přímého dovozce elektrických ohradníků AKO, které také servisuje.

Při manipulaci se skotem, ovcemi nebo prasaty se dobře využije kovové hrazení a manipulační naháněcí soupravy.  Při práci se stádem nebo jednotlivci (například při pravidelných prohlídkách nebo zákrocích) je důležité zvíře nasměrovat a fixovat. K tomu je vhodné pevné a robustní řešení v podobě pozinkovaných kovových panelů. V e-shopu Vše pro farmu se prodávají naháňky a ohradní panely vlastního designu a dokonce vlastní výroby. Prodejce tedy ručí za prvotřídní kvalitu.

Sortiment tímto ale nekončí. Vyhledávaným zbožím je také takzvané lesnické uzlové pletivo. To se využije zejména pro chov ovcí. V nabídce e-shopu je také široký výběr pachových ohradníků, které fungují na bázi pachu predátora a slouží k odhánění divoké zvěře.

A mohli bychom pokračovat dál přes králíkárny, klece a výběhy pro drůbež, domečky pro hlodavce. V obchodě Vše pro farmu najdete vše od elektrických ohradníků pro psy po fixační klece na skot. Zkrátka, pracovníci tohoto e-shopu dělají všechno pro to, aby název Vše pro farmu nebyl jen prázdnou frází.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika