Společnost OSF Global Services uvádí nástroj OSF Builder for Demandware

Zadavatel: Marketwired, LP. | 24.7.2015 | Telekomunikace, IT

Modul plug-in Jenkins se snadnou instalací nabízí automatizaci procesů sestavení pro projekty Demandware

 

QUEBEC CITY, QC--(Marketwired / Pressweb - 22. července 2015) - Poskytovatel profesionálních služeb IT OSF Global Services dnes ohlásil uvedení nového nativního modulu plug-in Jenkins, OSF Builder for Demandware.

 

Nástroj OSF Builder for Demandware je uznávaný jako modul plug-in Jenkins se snadnou instalací a použitím, který automatizuje procesy sestavení pro implementace společnosti Demandware na sandboxy s průběžnou integrací, vývojové instance nebo instance staging. Jako nativní modul plug-in Jenkins slouží v nástroji Jenkins OSF Builder for Demandware jako alternativa k sadě Demandware Build Suite, těsně integrovaný se všemi ostatními moduly plug-in Jenkins a funkcemi a podporující rozsáhlé projekty s řadou značek rozdílných konfigurací.

 

„OSF Builder for Demandware nabízí výjimečný uživatelský komfort a pomáhá šetřit sdruženým zákazníkům společnosti Demandware čas na vývoj,“ říká Daniel Anechitoaie, tvůrce nástroje OSF Builder for Demandware.

 

Bezplatný modul plug-in se již stal oblíbeným mezi architekty řešení a vedoucími vývojáři ze společnosti Demandware a příbuzných společností.

 

„Obecná zpětná vazba je pozitivní,“ dodává Anechitoaie. „Jsme si jisti, že OSF Builder for Demandware by se mohl osvědčit jako skutečně užitečný nástroj šetřící čas, použitelný ve všech projektech v celém průběhu vývoje a vydání.“

 

Sdružení zákazníci, kteří mají o modul plug-in zájem, k němu mohou in získat přístup prostřednictvím svého účtu BitBucket a po kontaktování na adrese dwre.builder@osf-global.com.

 

O společnosti OSF Global Services
Společnost OSF Global Services dodává profesionální služby třídy SLA již od roku 2003 a etablovala se jako důvěryhodný konzultant cloudových služeb a integrátor technologií pro klienty ze 17 zemí v Severní Americe, Evropě a Asii. Společnost se specializuje na vývoj cloudových aplikací, privátní cloudy, platformy CRM a uznávané cloudové platformy e-commerce. Společnost OSF, sídlem v kanadském Québecu, má pobočky v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Brazílii, Itálii, Rumunsku a na Ukrajině. Společnost OSF nabízí celosvětové pokrytí prostřednictvím mnoha svých poboček a sítě partnerů. Společnost OSF Global Services získala certifikace ISO 9001:2008, Magento Partner, Demandware LINK Implementation Certified Premier Partner, Microsoft Certified, Salesforce.com Consulting Partner a Rackspace Hosting Member Partner. Další informace o odborných znalostech společnosti v oblasti e-commerce získáte na webu www.osf-global.com.

 

Všechny ochranné známky a obchodní názvy zde uvedené jsou majetkem příslušných vlastníků.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 

Kontakt: 
OSF Global Services
pr@osf-global.com
1-(888)-548-4344

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com