Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop – věnujte jim péči

Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 24.6.2022 | Služby

Praha (Pressweb) - Pokud máte doma plynový spotřebič, vyplatí se mu věnovat pravidelnou péči. Jsou lidé, kteří si chválí tradiční průtokové ohřívače a budou vám tvrdit, že na jejich opravu nemuseli dát léta ani korunu. Může to být pravda, ale lepší je předejít větší závadě. Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop jsou spolehlivá, ale je třeba je dát občas zkontrolovat. Nechcete přece, aby vám přestalo fungovat topení právě v době, když jsou největší mrazy nebo plískanice. Není totiž jisté, zda budou mít servisy právě v tomto období volnou kapacitu.

Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop jsou spolehlivá při pravidelné kontrole

Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop mají za sebou většinou dlouhou tradici a jsou mezi uživateli velmi oblíbená. Jejich údržba byla dříve opravdu jednoduchá. Dnes však disponují více funkcemi pro zvýšení bezpečnosti svého provozu. Proto se vyplatí každoroční kontrola, při níž technik ověří funkčnost součástek a ty opotřebované vymění. A vy máte jistotu, že spotřebič neselže v nejméně vhodnou dobu. Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop vám budou léta sloužit bez větší poruchy, když se o ně budete dobře starat.

Revize jsou povinné pro firmy, ale vyplatí se i pro domácnosti

Plynová topidla Karma, Mora, Gamat, Moratop jsou v Česku nejrozšířenější plynové spotřebiče a vy tak máte jistotu, že na jejich opravu či kontrolu seženete opraváře. Pro Prahu a okolí jejich opravy zajišťuje firma Plynoservis Praha. Nabízí nejen své služby pro plynová topidla, ale pro veškeré plynové spotřebiče. Zajišťuje montáže nový spotřebičů a zařízení, jejich kontrolu a opravy, a také revize plynových spotřebičů. Přestože jsou revize povinné pro firmy, i pro domácnosti se vyplatí pozvat si jednou za tři roky revizního technika. Ten zejména zjišťuje, zda ze spotřebiče nebo plynového vedení neuniká plyn, případně navrhne nezbytnou opravu.

 

Témata: Mora, moratop, gamat, karma, plynová topidla karma, plynová topidla servis | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300