Pokladní systémy dokáží zvládnout celou síť obchodů

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 24.6.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Máte několik obchodů, velkou restauraci nebo celou síť obchodů a chcete mít dokonalý přehled o toku peněz? Samozřejmě, že vám nestačí běžné registrační poklady. Vy potřebujete pokladní systémy s propracovaným softwarem, který zvládne nejen běžné peněžní transakce, jako je ukládání a předávání peněz za služby či výrobky, ale kontroluje a eviduje celý peněžní tok mezi pokladníkem a zákazníkem, řídí skladové hospodářství a pomáhá filtrovat jednotlivé činnosti a jejich přístup k peněžní evidenci. Pokladní systémy jsou moderním nástrojem, který umožňuje managementu efektivní řízení a poskytuje mu informace pro strategické rozhodování.

Pokladní systémy se vám vyplatí při řízení více obchodů, restaurací či provozoven služeb. Máte dokonalý přehled o pohybu zboží, o prodeji za hotové i o bezhotovostních platbách. Díky nim dokážete rozlišit výkony každého člena vašeho personálu, který eviduje prodej či službu. Pokladní systémy jsou napojené na skladové hospodářství a vědí přesně, kdy je třeba objednat nové zboží, vedou evidenci všech dodavatelů a umožňují organizovat jednotlivé dodávky. Tyto funkce můžete sledovat on-line, ale pokladní systémy umožňují také zpětnou evidenci všech obchodních transakcí.

Pokladní systémy v restauraci evidují platební transakce podle členů personálu, dokáží je hodnotit, což je důležité, když rozhodujete o prémiích. Pokladní systémy přijímají všechny platební karty a evidují jednotlivé transakce u každého druhu karty. Dříve vám běžná pokladna sice zvládla všechny obchodní transakce, ale díky modernímu software dnes máte dokonalé přehledy o vybraných časových úsecích a můžete tak snadno plánovat vlastní prodejní strategii. Pokladní systémy můžete napojit na podnikový informační systém. Oblíbený je například jednoduchý pokladní systém OpenBravo nebo systém Futura4Retail, který zvládne až tisícovku obchodů. 

Témata: pokladní systémy

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300