Novicom partnerem konference SPI 2017 - Bezpečnost a ochrana utajovaných informací

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 24.5.2017 | Telekomunikace, IT

Brno (Pressweb) - Ve dnech 1.-2. června 2017 se v administrativní budově Veletrhů Brno koná již 9. ročník mezinárodní konference Security and Protection of Information (SPI) - Bezpečnost a ochrana utajovaných informací. Společnost Novicom je jedním z partnerů této konference.

Novicom se na konferenci představí s přednáškou "AddNet jako základ rychlé reakce pro řešení kybernetických bezpečnostních incidentů", a to 1. června přibližně v čase od 16.05 do 16.20 hodin. Kromě přednášky se se zástupci Novicomu budete moci setkat v předsálí u prezentačního místa.

Konference SPI je součástí doplňkového programu výstavy IDET 2017, probíhající od 31. 5. do 2. 6. 2017. Účastníci konference SPI mají zajištěn bezplatný vstup na výstavu IDET po celou dobu jejího průběhu.

Příspěvky prednášejících budou obě dopoledne prednášeny v angličtině, k dispozici budou sluchátka pro simultánní překlad. První den odpoledne budou příspěvky v češtině. Prezentace budou účastníkum poskytnuty na CD.

Konference se koná pod záštitou bezpečnostního ředitele MO - ředitele odboru bezpečnosti, Ing. Petra Charváta.

Místo konference SPI: Administrativní budova BVV Brno, sály 102 a 103

Více informací a program konference SPI: http://spi.unob.cz/

Témata: kybernetická bezpečnost, bezpečnost sítě, monitoring sítí, ochrana sítě, bezpečnost informací | Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231