Ligu mistrů ovládne Bílý balet, ve finále porazí "výrobce matrací"

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.5.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 23. 5. 2014: Stoprocentně se v Lisabonu bude radovat tým z Madridu, větší kus z koláče nadějí má před sobotním vyvrcholením Ligy mistrů Real. Bookmakeři sázkové kanceláře Unibet je favorizují v kurzu 1,95, zatímco nový španělský mistr Atletico půjde do zápasu s nadějemi oceněnými kurzem 4,20. Případná remíza po devadesáti minutách a prodloužení pak stojí 3,50. Slovy španělských fandů podle Unibetu madridské derby v Lisabonu ovládne Bílý balet a porazí Los Colchoneros (výrobce matrací), jak se přezdívá Atletiku.

„Atletico má za sebou fantastickou sezónu, když dvojici Barca-Real vzalo titul, nicméně před finále to vypadá, že jim bude chybět klíčový střelec Diego Costa a podle našich bookmakerů by mohl být Real i poněkud hladovější, nehledě na skutečnost, že oproti Atleticu disponuje širším kádrem,“ analyzuje zápas Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu.

Přestože Unibet očekává spíše defenzivnější zápas (možnost, že padne dva a méně gólů je favorizována v kurzu 1,75, opačná varianta pak činí 2,05), k dispozici jsou kurzy na góly největších hvězd.

Nejpravděpodobnějším střelcem „matračníků“ je podle Unibetu při předpokládané absenci superstřelce Costy David Villa v kurzu 3,85 následováný duem Ribas-Adrian Lopéz (oba 5,00), nižší kurzy a daleko vyšší šance pak přisuzují bookmakeři ofenzivnímu triu Realu Ronaldo-Benzema-Bale, když portugalská hvězda může skórovat v kurzu 1,97, zatímco ta francouzská za 2,80 a ještě o pět setin vyšší je kurz na úspěch velšského zástupce v Realu. Možnost, že zápas rozhodne Cristiano Ronaldo hattrickem je pak oceněna kurzem 18,00.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: Liga mistrů | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024