Studium MBA je vaše konkurenční výhoda

Studium MBA je vaše konkurenční výhoda
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 24.4.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) Jste přesvědčeni, že máte na víc, ale nikdo si toho zatím nevšiml? Jste na pozici, která neodpovídá vašim schopnostem? Zkuste to změnit. Ideálním pomocníkem bude studium MBA. Svým nadřízeným ukážete, že jste schopen zvyšovat své nároky vůči sobě, což může být pro firmu výhodou. Bude to dobrý začátek pro vaši kariéru. Studium MBA vám umožní získat manažerské dovednosti, které vám získají přirozený respekt. Když se podíváte kolem sebe, vidíte, že špičkoví manažeři mají titul MBA. Bez jeho získání byste měli těžkou pozici mezi ostatními. Získejte konkurenční výhodu.

MBA má zvuk prestižní školy

Studium MBA propojuje teoretické znalosti s praxí, je ideálním studiem po absolvování určité doby praxe. Studium MBA můžete také zahájit ihned po vysoké škole, ale lepší je pustit se do něj během praxe. Své nové poznatky a dovednosti můžete ihned ověřovat při své práci. MBA neboli Master of Business Administration je v Česku pouze postgraduální studium, ale má zvuk jako prestižní škola. Studium MBA trvá rok a vzdělávací instituce vychází svým studentům vstříc. Můžete začít studovat kdykoli během roku. Výhodou je nabídka specializací MBA, takže si vyberete obor, kterému se věnujete v zaměstnání, nebo v němž byste si chtěli rozšířit znalosti.

Studium MBA využívá moderní výukové metody

Studium MBA nabízí také European School of Business & Management (ESBM), což je vzdělávací instituce působící v Česku.  Při výuce programu MBA využívá oxfordský vzdělávací model, který vychází z nejlepších tradic britského univerzitního školství a rozvíjí zejména logické schopnosti a dovednosti. Studenti si při studiu osvojují studijní, komunikační a praktické znalosti, které lze úspěšně aplikovat při praktické činnosti. Výuka MBA na ESBM probíhá převážně online, takže ji mohou zvládnout i vytížení manažeři. Při vzdělávání se využívají nejmodernější výukové metody. Studium MBA umožňuje také získat kontakty na špičkové lektory a odborníky z praxe.

 

Témata: MBA, titul MBA, studium MBA, studovat MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300