Hochschule Fresenius navázala nové partneřství

Vysoká škola bude kooperovat s SŠGH
Zadavatel: Hochschule Fresenius | 24.4.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Vysoká škola Hochschule Fresenius, která  v Praze nabizí bakalářské studium oboru Management cestovního ruchu, eventů a hotelnictví,  tento týden navázala partnerství se Střední školou gastronomickou a hotelovou s.r.o.

Tato středí škola nabízí formou denního a dálkového (resp. kombinovaného) studia možnost získat maturitu v následujících oborech: hotelnictví, cestovní ruch, gastronomie, podnikání. Studenti také mohou získat výuční list v oborech: kuchař, číšník, cukrář.  Krédo školy zní: „Dobrá škola, lepší práce".

Střední škola gastronomická a hotelová je držitelem Zlatého certifikátu kvality, vydaným ministryní školství a držitelem Certifikátu kvality podle normy ČSN EN ISO 9001:2009 pro vzdělávání na střední škole.

Hochschule Fresenius se těší z úspěšně navázaného partnerství a budoucích společných projektů.

Témata: Vzdělání, Vysoké školy, studium, kooperace | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika