Hrajete volejbal? Navštivte specializovaný portál

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 23.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Hradec Králové (Pressweb) - Pokud si rádi zahrajete volejbal, doporučujeme vám navštívit webovou stránku www.volejbalovy-mic.cz, na které se dozvíte mnoho zajímavých informací ze světa této oblíbené míčové hry. Volejbal můžete hrát po celý rok - v zimě ve sportovní hale a v létě zase venku na hřišti. V žádném případě se ale neobejdete bez speciálního sportovního vybavení, jakým je například volejbalový míč, volejbalová síť, funkční oblečení, chrániče na holeně a kolena nebo pevná obuv.

Kvalitní volejbalový míč pořídíte například u značek Gala, Molten nebo Mikasa. Tyto míče se skládají z několika panelů. Proto, aby se vám s nimi dobře hrálo, je důležité míče správně nafouknout. Se špatně nafouknutým míčem (málo nebo hodně) si hru na 100 % neužijete. Dbejte i na výběr obuvi, která by měla poskytnout ochranu před zraněním vašim svalům i kloubům. Volejbal je sport náročný na nárazy. Tyto nárazy mohou utlumit správně zvolené boty kvalitního střihu z prodyšného materiálu. Nebudou se tak přetěžovat vaše kolena, kotníky a odlehčíte i lýtkovým svalům.

Témata: volejbal | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854