Česko-americká Virgla se probojovala do programu StartupBootCamp

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 24.3.2016 | Média, marketing

Amsterdam (Pressweb) - 23. března 2016: Ze stovek startupů z celého světa, které se ucházely o místo v programu akcelerátoru StartupBootCamp v Amsterdamu, pouze 11 prošlo přísným výběrem. Jedním z nich byla i česko-americká firma Virgla, jejíž tým díky tomu odjíždí v dubnu na tříměsíční trénink SBC Smart City & Living 2016.

Díky amsterdamskému programu bude mít Virgla přístup k více než tisícům poskytovatelů venture kapitálu, včetně společností jako Accel, Earlybird, Google VC, Cisco VC a dalších. Tým Virgly bude navíc mentorovat vybraná skupina odborníků pomáhajících startupům a představiteli společností jako Tesla, Nest, IBM, Cisco, Booking.com, Thales, Vodafone, Samsung, Amazon.

„Jsme poctěni, že můžeme být součástí programu Smart City and Living. Taková zpětná vazba a validace spolu s nabízenými příležitostmi pomůže urychlit růst Virgly na globálním trhu,“ řekl Robert Knox, spoluzakladatel společnosti.

::

O Virgle:

Virgla je společnost budující mobilní marketingovou platformu pracující s „kontextovou“ distribucí obsahu, odměňováním za interakci se značkou a věrnostními programy. Virgla spojuje svoje uživatele s jejich nejoblíbenějšími značkami, tématy a akcemi prostřednictvím skvělého uživatelského zážitku.

Kontakt:
Kateřina Adamová, Marketing Virgla
Katerina.adamova@virgla.com
(+420) 736 486 116

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024