ČT4 a ČT2 nabízejí mnohem víc

Zadavatel: Roman Ernst | 24.3.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - První program České televize sleduje nespočet diváků a patří mezi první z těch, které zkoušíme zapnout, když zrovna nemáme, na co se dívat. Zato takovou ČT2 si pustíme jen výjimečně. A ČT4 kromě milovníků sportu ladí už jen málokdo. Ale možná tím přicházíme o víc, než si myslíme.

Může se nám zdát, že tyto dva programy České televize nám toho nemají mnoho co nabídnout. Pakliže nás nezajímá sport, tak na ČT4 ani nepomyslíme. A když se zrovna nechceme dívat na nějaký naučný pořad, dokument nebo třeba Večerníček, tak obvykle nepouštíme ani ČT2. Přitom oba kanály mají mnohem větší šíři a nabízejí toho divákům nespočet – a to jak v běžném vysílání, tak třeba na svých webech anebo i online, protože oba je možné sledovat i přes internet.

Od olympiády po soutěže

Jako první se stručně podívejme na ČT sport, někdy také nazývanou ČT4. Stanice začala vysílat v roce 2006 a jako první přitáhla diváky díky Zimním olympijským hrám konaným v Turíně. Její rozsah je ale mnohem větší – nabízí všechny možné přenosy, reportáže a sestřihy, přináší odborné komentáře, zapojuje do vysílání diváky a nabízí také příznivcům sportu různé soutěže o ceny. Najdeme tu vše od hokeje a fotbalu přes tenis a atletiku až třeba po míčové hry, box, golf či stolní tenis. To vše s komentáři předních expertů i samotných účastníků těchto turnajů.

Chytrá ČT2

Taková ČT2, to je jiná káva. Tato stanice bývá obvykle považována za vhodnou pro intelektuály, a když se o ní někdo zmíní, naběhnou nám v hlavě především dokumenty a náboženské pořady, které můžete najít i zpětně v archivu Čt2. A je pravdou, že tyto na ní zabírají největší část vysílacího času. Ale najdeme tu i řadu oblíbených britských či jiných zahraničních sitcomů, již zmiňovaný Večerníček, pořady pro nejmenší, přenosy z různých koncertů i zábavné show. Všechny vysílané pořady tu mají ale jedno společné – nechtějí nás jen bavit, ale i poučit, a to leckdy vtipnou a zábavnou formou.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika