Rodinná pohoda

Zadavatel: Seocentrum s.r.o. | 24.3.2014 | Sport, volný čas, zábava

Púchov (Pressweb) - Hodně času trávíme v práci. Je to nezbytné, protože chceme sobě, ale zejména dětem dopřát vše co potřebují. Nejednou však zapomínáme, že rychle rostou a každá chvíle strávená s nimi je vzácná. Svůj volný čas bychom proto měli plánovat tak, abychom s nimi mohli trávit co nejvíce času.

I když jsou finanční prostředky pro náš život nezbytné, měli byste si stanovit správné priority. Později už Vaše děti nebudou vyžadovat Vaši pozornost. Pokud jim ji nedáte teď, může se snadno stát, že v pubertě s nimi budete mít řadu problémů.

Nestačí pokud jim dáte všechny hračky po jakých touží. I jejich výběr byste měli dobře zvážit. Chceme jim samozřejmě dopřát vše co potřebují i co chtějí, ale nekupujte jim všechno co si řeknou. I v případě, že si to můžete dovolit, ukážete jim jen, že získat něco co chtějí je velmi jednoduché. O skutečné hodnotě peněz by se měli učit také děti.

Výběru hraček byste měli věnovat pozornost i kvůli vývoji Vašeho dítěte. Na trhu totiž najdete spoustu hraček, které jsou pro děti velkým lákadlem, ale ve skutečnosti jim do budoucna hodně nedají. Volte proto raději hračky, které podporují myšlení a představivost dětí. Pomoci dětem rozvíjet se mohou i různé stavebnice. Pro starší děti můžete pořídit i 3D puzzle. Pro dětské hry jsou však ideální i levné sedací vaky pro děti.

Žádná hračka však nenahradí nás rodiče. Najděte si tedy čas alespoň na přečtení pohádky před spaním. Když usnou, můžete se plně věnovat své oblíbené knize od Dominika Dána.

Nejdůležitější je přece rodinná pohoda.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seocentrum s.r.o.

Obrázek uživatele Seocentrum.sk
Seocentrum s.r.o.
Slovensko