Chovatelský e-shop Kamír svlékl starou kůži

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 24.2.2015 | Zemědělství, ekologie

Praha (Pressweb) - Do roku 2015 vykročil e-shop www.kamir.cz v novém kabátě. Nový design i “vnitřnosti” znamenají rychlejší a krásnější elektronický obchod s chovatelskými potřebami.

E-shop hlavně pro farmáře

Kromě nové a vzdušné vizuální stránky je tou nejviditelnější změnou responzivní design webu. Nakupovat se v něm tedy bude stejně snadno ze stolního počítače, tabletu či mobilního telefonu. Celkově se pracovalo hlavně na tom, aby byl web intuitivní a přehledný. Cílem faceliftu bylo vytvořit moderní e-shop, ale zároveň zachovat ducha oboru, jímž je v případě e-shopu Kamír.cz chovatelství a farmaření. Tedy inovovat, ale zároveň si udržet cílovou skupinu zemědělců a farmářů, kteří jsou z velké části ve vztahu k informačním technologiím konzervativní.

Chovatelské potřeby s přidanou hodnotou

Jeden z největších a nejlépe zásobených chovatelských e-shopů v České republice je nyní také rozšířený o Chovatelský infoportál. Zákazníci zde naleznou informace o novinkách v nabídce, různé materiály ke stažení, ale hlavně rady a tipy. Ve společnosti Kamír a Co., který e-shop provozuje, se totiž nachází množství odborníků, takže by byla škoda nevyužít jejich erudici. Návštěvníci e-shopu si tedy budou moci přečíst odborné rady o elektrických ohradnících, jezdectví, chovu dobytka. A protože firma Kamír není jenom e-shop, ale hlavně prodejce dojicích zařízení a jiných chovatelských technologií, vznikla na webu také přehledná firemní prezentace. Ta je určena klientům, jejichž potřeby samotný e-shop zkrátka nevyřeší.

E-shop s tradicí

Podnik Kamír a Co. sídlí v Pacově v rozlehlém areálu bývalé továrny Kozak. Vlastní rozsáhlé skladové prostory a využívá také výrobní linku, kde vznikají železné konstrukce pro ohrady, příkrmiště a naháňky pro dobytek. Historie firmy se začala psát už v roce 1991, kdy vstoupila na trh jako dodavatel dojicích technologií. To je hlavní částí podnikání doteď. Nápad provozovat e-shop pro chovatele hospodářských zvířat a koní přišel mnohem později, avšak stále dost brzy na poměry místního trhu. Ale není to jen tradice. U Kamíra dbají na poctivě odvedenou práci a rovný vztah k zákazníkovi. A neplatí to jenom pro velké farmy. Důležitý je i ten nejmenší zákazník e-shopu.

Nový design e-shopu uvidíte zde.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika